Desinfekce vzduchu v bytě

Od: Datum: 27.12.14 14:20 odpovědí: 3 změna: 28.12.14 19:25
avatar

Zdravím, pordte mi prosím, nějaký ekologický prostředek na vystříkání a desifekci vzduchu doma v bytě, několikrát se u nás vyskytla infekční nemoc , a stále se to opakuje, chce to očistu vzduchu ale nějak nevím jak na to, hlavně aby to bylo šetrné kvůli dětem. Děkuji za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pb®
Datum: 27.12.14 14:51
Máte-li horské sluníčko, můžete ho v místnosti zapnout na UV záření. Vyzařuje tzv. UV-C záření, které má germicidní účinky a používá se třeba na operačních sálech. V místnosti nesmí být nic živého ani květiny, zašlo by to. Po vyzáření místnost pořádně vyvětrat, protože UV-C záření rozkládá kyslík na ozon a ten sice má desinfekční ůčinky ale zároveň je jedovatý.
Pokud horské sluníčko nemáte, můžete zakoupit přímo germicidní lampu. Investice sice pár tisíc, ale kdo má v domě problémy s plísní, využije ji na jejich likvidaci, jen to světlo nasměruje na zeď, kde se plíseň tvoří. Kolega tím úspěšně zabraňuje rozvoji plísně v jednom rohu. Prý 80zeď, barák starý a není jeho, takže nějaké stavební úpravy nehrozí, tak na tu zeď každý týden v topné sezóně posvítí a plíseň nemá.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.12.14 18:57
avatar

Nejlepší dezinfekce vzduchu v místnosti je větrat! a taky pracovat na posílené imunity třeba otužováním,sportem ...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.12.14 19:25
avatar

Když byly děti malé,také jsme zadržovali různé choroby pomocí horského sluníčka.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.