Strop slaměný a hmoždinka

Od: Datum: 15.12.14 20:37 odpovědí: 5 změna: 16.12.14 02:28

Zdravím chci upevnit lustr,ale zjistil jsem že stropy jsou ještě po staru dělané ze slámy jak mám upevnit lustr když hmoždinka mě nedrží? Děkuji za rady jsem Vám velmi vděčný

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.12.14 20:42

Není pod omítkou kromě slámy i rabicka a to vše přibitý na štípanejch prknech? Pak stačí jen najít prkno, ty mezery mezi nimi nejsou velký. Samozřejmě zákon schválnosti funguje a jako na potvoru vždy prvním pokusem trefíš spáru mezi prknama.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.12.14 20:43

Možná je strop rákosový, ale i ten se přdělával na prkna.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.12.14 21:05

Je to tzv palach,což je sláma nebo rákos spletený drátem a přibitý na prknech,která jsou na trámech a...

Dělalo protože šlo o strop ,aby omítka držela! tlouštka dle vrstvy může být cca 2cm+-!není třeba hmoždinka,stačí vrut!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.12.14 21:44

Hmoždinku tam nedávej.Zavrtej do prkna ohnutý háček,ten koupíš v každé prodejně domácích potřeb.Je dobré dírku pro háček předvrtat příslušným vrtáčkem.

Od: rv
Datum: 16.12.14 02:28

Lehký lustr do prkna nad "slámou", těžký do trámu, který je potřeba najít

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.