Reklamace vadné sedací soupravy

Od: Datum: 10.12.14 15:33 odpovědí: 3 změna: 10.12.14 18:07
Dobrý den, ráda bych se zeptala. Koupili jsme sedací soupravu v kamenném obchodě, sami si ji odvezli a doma zjistili vady. Reklamovali jsme, vady uznali, ale chtějí, abychom ji na svoje náklady přivezli a oni nám ten vadný dik vymění.Nějak se mi to, že si ji musím sama přivézt nezdá, neměli by to zařídit v případě uznale reklamace oni? Nemá někdo s tímto zkušenost? Děkuji.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.12.14 16:09

Nejsem si jistý, ale měla by jste mít nárok na proplacení nákladů. Samozřejmě problém je ten, že jste tu soupravu viděli, než jste si ji kupovali a na závadu jste mohli přijít už při prohlížení a koupi, pokud nejde tedy o skrytou vadu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.12.14 16:22
My jsme viděli pouze vystavený kus, ten náš nám vyexpedovali na rampu zabalený.Oni tu vadu uznali, o to nic, ale myslím, že by v případě reklamace měli hradit náklady na dopravu toho poškozeného a následně nového(vyměněného) kusu oni, tak, jak píšete.
Datum: 10.12.14 18:07

No v tomto případě o tom nepochybujte :) Samozřejmě ano.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.