Jaký vybrat vysavač?

Od: Datum: 25.11.14 08:55 odpovědí: 16 změna: 25.11.14 17:43

Dobrý den, plánujeme s manželkou koupit tchýni nový vysavač, ale stále nevíme, pro jaký se rozhodnout. Manželka je pro aku-tyčový, já moc ne, prý nemají velkou výdrž. Máte nějaké zkušenosti? Díky za rady. Milan

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.11.14 09:15

aku opravdu málo vydrží, my máme tento http://vysavace.heureka.cz/el…olux-zus-3990-ultra-silencer/ , spolehlivý, tichý, účinný - vysoký sací výkon - má motorovou hubici, široký rozsah použití, lehký, snadno ovladatelný

no nevím ale, kolik do tchýně chcete investovat, zrovna letos taky tchýni vysavač kupujeme, a to tento :http://vysavace.heureka.cz/concept-vp-8220/

Ohodnoceno: 0x

Od: milanmilanecek
Datum: 25.11.14 09:32

Pokud možno, co nejméně! :) Dali jsme si limit +-3000,- tak uvidíme, co se najde. Já jsem taky pro obyčejný podlahový. Pořád se ženě snažím rozmluvit aku, jsou drahé a nic moc nepředvedou.

Datum: 25.11.14 09:38

a ten Concept, co jsem dal odkaz, se vám nezamlouvá?

Datum: 25.11.14 09:41

Mně docela jo. Uvidíme, co na to žena.

Datum: 25.11.14 10:46

Tchyni jsme rovněž koupili tyčový vysavač, tuším, že to byl tento typ: http://vysavace.heureka.cz/electrolux-zs-210-b/, ale kdybychom koupili "klasický", udělali bychom asi lépe. Vysává sice docela dobře, ale sám nestojí, musí se o něco opírat a nezajíždí do "štěrbin", musí se na to složitě dávat jiná hubice. Plochy i chlupy po psovi to povysává, ale příště bych už tyčák nekoupila.

Datum: 25.11.14 09:38

Já mám Dyson a považuji ho za naprostou za královnu vysavačů.

Datum: 25.11.14 09:39

jasně, kvalitě odpovídá cena, to asi "neprojde"

Datum: 25.11.14 10:19

Akku je největší pitomost, to ji "vymlatte" z hlavy...

Aku je dobrý na vysátí pilin po křečkovi či granulí po kočce...možná drobky u linky po snídani, pokud chcete po vysavači víc tak akku určitě nebrat, pak je otázka zda pytlíky ano či ne a další aspekty které změní výsledky nákupu...

Datum: 25.11.14 10:34

Tyčový, to je opravdu skvělý nápad! Ale ne aku! Pěkně se šňůrou do elektřiny. Je pohotový, vždycky po ruce, když visí na hřebíku místo smetáku, dobře se s ním manipuluje, nemá drahé pytlíky, ale umělohmotný kontejner, který lze vysypat a i vypláchnout. Uvolnění není práce pro inženýra, je to velmi jednoduché. Je dražší než aku, udělejte skládačku s rodinou. Všichni budou rádi, nebudou muset vymýšlet.

http://www.heureka.cz/?h[fraze]=ty%C4%8Dov%C3%BD+vysava%C4%8D+

doplněno 25.11.14 11:09:

Romane, přečetl jste si i hodnocení zákazníků, dole?

Od: roman1974
Datum: 25.11.14 10:49

Doma mám Zelmer Cobra 2000 a jsem s ním spokojen, mimo jiné i pro dostupnost náhradních dílů a relativně levné sáčky. Dnes bych volit opět Zelmer nebo Elektrolux.

http://vysavace.heureka.cz/electrolux-zjm-6820-jetmaxx/

Od: kutululu
Datum: 25.11.14 11:10

Do aku vysavače bych se nepouštěla. Možná na rychlo vysávání, ale na úklid třeba celého bytu bych ho nekupovala už právě kvůli té výdrži. Já si tedy kupuji Sencor, jelikož s ním mám dobré zkušenosti a hlavně kvůli nízké ceně. První vysavač od Sencoru mi hned první den spadnul z 2 metrové výšky na zem (úklid patrové postele) a kupodivu ještě 8 měsíců fungoval. Druhý Sencor mám již 4 roky a jsem s ním nadmíru spokojená. A to že vysávám každý druhý den, takže neustále dostává "záhul" ;) Vyhovuje mi, že je bezsáčkový, nádoba na prach je omyvatelná, pokud už sací výkon není to co bývalo řeší se to koupením nových filtrů, které stojí pár korun.

Datum: 25.11.14 11:53

A kupovali jste přes net? Jaké zkušenosti máte? S tím taky trochu bojujeme, nemáme moc času lítat po obchodech a hledat.

Datum: 25.11.14 11:56

bez problémů, vyberte si ověřeného prodejce (třeba na Heuréce), který má navíc slušnou cenu, přečtěte si recenze obchodu i výrobku, a není co řešit, v obchodě levněji nenakoupíte a případnou opravu stejně řešíte přímo se servisem, navíc, pokud se vám vysavač nebude líbit, můžete ho bez udání důvodu vrátit prodejci do 14-cti dnů, pokud koupíte na netu

Datum: 25.11.14 17:43

Milane, já si myslím, že takovouhle věc je potřeba vidět v reále. Kouknout na net, pročíst parametry, ceny. A až pak se zajít podívat do nějakého elektra (Datart, OK, Electroshop) zkouknout, osahat, očichat a na Heureca najít nejlevnějšího prodejce vybraného typu. Tak se dá ušetřit klidně i 1.000 kč. ;) Doporučuji vidět. Sama jsem si objednala bez toho, aniž bych viděla, malý, ale výkonný. Přišla mi veliká potvora, kterou z duše nenávidím.

Datum: 25.11.14 12:06

Už asi pět let mám Samsung SC4135 - jeden z nejlevnějších vysavačů (tuším že stál kolem 1.000 Kč) a funguje perfektně. Je lehký a díky cyklonovému filtru stačí látkový sáček občas vytřepat nebo vyprat a je to. Používám ho i při domácích stavebních pracích a zatím na něm nepozoruji žádnou újmu

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.11.14 12:28

mám už druhý tyčový a nedám na něj dopustit,hlavně je pořád po ruce a člověk může vysát kdykoli má čas,zatím co jiný se musí vytáhnout ze skříně...a tenhle stojí pořád u ruky...takže vysává i chlap a kolegyně jej má taky a dokonce si vysávají i puboš(synové),protože je u ruky a nezabere jim to čas.Teď mám Brilanto ETA a kdysi BOSH a poněvadž mám dvě kočky tak je supr na chlupy a moje vlasy(protože jednou týdně vysávat nestačí,preferuji průběžný úklid než jednou týdně velký)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.