Polyfuzní svářečka

Od: Datum: 24.11.14 15:04 odpovědí: 6 změna: 24.11.14 22:27

Odešla mi moje stoletá svářečka na PPR trubky a chci si tedy koupit novou.

Do teď jsem používal "tyčovou" a přemýšlím jestli není lepší "nožová".

S jakou polyfuzní svářečkou se Vám lépe pracuje? Případně jaké jsou jejich výhody / nevýhody?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 24.11.14 15:10

tez shanim svarecku, takze bych doplnil dotaz. Pokud nozovku, oplati se koupit celou sadu nebo radeji nuzky samostatne? bude to mit zivotnost na celou vodu v dome? Pripadne v jake cenove hladine patrat?

http://dum.bazos.cz/inzerat/4…PPR-2580W--Rukavice--Nuzky.php

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.11.14 15:26

Svářečka kterou jsem používal do teď stála před cca 12lety kolem 1000,-kč. Kdyby mi nespadla, tak funguje do teď.

Co se týče sady, tak si myslím že nástavce stačí 20, 25 a 32mm. Větší a menší se skoro nepoužívají (pro běžné instalace).

Ostatně ten Váš odkaz je nějaký zmatený... má tam sice fotku kde je 7 nástavců a v popisu píše o 4.

Já budu brát tuto nebo případně tuto (když mě někdo přesvědčí že nožová je lepší)

Nůžky stojí pár korun

Datum: 24.11.14 15:35
No jestli plánuješ životnost na jeden barák tak ti stačí za 750 z polské tržnice. Levnější neseženeš. Jinak ale ta tvoje sada vypadá zajímavě protože ta polská má jen 4 "oříšky" a tady jsou nějaké velikosti navíc. Otázka je, kolik průměrů trubek v baráku použiješ. Já vystačil se dvěma.

Od: paw®
Datum: 24.11.14 16:12

Nejspis mi budou stacit prumery vsehovsudy 3 (20,25,32). Ale otazka jakou potom royumne drahou. Y tech polaku mam troska strach. Ale nevim, jeslti se oplati treba koupe Dytrona. Otazke je tez, o co je lelsi svarecka za 1500 ney svarecka za 800, kdzy obe budou z polski.

Datum: 24.11.14 21:27

Ahoj. Zatím jsem dělal s tou tyčovkou a spokojenost byla. Pokud se na konec tý nožovky dá nasadit i větší průměr a ten je potom ta nožovka schopna dostatečně ohřát, snad proč ne? Zdá se mi, že na tý tyčovce, ty dva nástavce, můžou být blíže u sebe. Jak moc se musí řešit cena oného, když rozdíly dneska jsou několik málo stokorun? Nevím.

Datum: 24.11.14 22:27

Právě že mě se ta tyčová líbí víc, byl jsem sní spokojenej. Stejně největší rozměr kterej jsem používal je těch 32mm.

U nožové mě odrazuje celková mohutnost a tím i neohrabanost.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.