Dvířka u kuchyňské linky

Od: Datum: 21.11.14 18:17 odpovědí: 4 změna: 21.11.14 18:33

Co mám dělat, když se mi zavírají dvířka od linky, dříve zůstávala otevřená ( vadí mi to, když vkládám talíře do linky)

Poraďte díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.11.14 18:19

seštelovat panty- zavírání

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.11.14 18:26

Tak nějak. Seštelovat. Jelikož nevíme jaký mᚠpanty, tak se nedá odpovědět přesněji. Třeba u klasických NK pantů jsem ještě neviděl, že by se dvířka sama zavírala, ale stát se může úplně cokoliv. Někdy se stane, že se nedovírají, to jo. Dej sem fotku pantu, budeme moudřejší.

Datum: 21.11.14 18:28

Podle toho, jaké vlastně máte panty. Pokud stavitelné (mají na sobě dva šroubky), bude možná stačit oba utáhnout. pokud to nebude stačit, bude potřeba povolit horní pant a trochu jej posunout ven (stačí milimetr) a pak oba šroubky utáhnout. Pokud máte panty jiné, bude stačit utáhnout všechny vruty, které panty drží v korpusu u dvířkách.

Od: janek*
Datum: 21.11.14 18:33

A nemyslíte náhodou výklopná dvířka? Tam by mi to přišlo logičtější. Pokud v nich máte písty, ty mívají ve zvyku se časem "unavit" a dvířka pak nedrží otevřená. Řeší se to výměnou pístu...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.