Světlo do obýváku

Od: Datum: 17.11.14 09:27 odpovědí: 3 změna: 17.11.14 14:47

Dobrý den, prosím o radu, jaké si pořídit světlo do obýváku o velikosti 6 x 3,5 metru. Je pro mě důležité, aby světlo dokázalo osvětlit celou místnost. Doposud jsme měli světlo se 4 bodovkami a to je tedy katastrofa : (... Mně se líbí tyto dva typy http://www.dum-svitidel.cz/p-…e-svitidlo-mt22273-lux-8.aspx a http://eshop.fulgur.cz/produk…interierove-svitidlo-9767.htm . První typ je na 2 x 100W žárovku (používala bych úsporky nebo ledky), druhý je na kruhovou zářivku. Myslíte, že je to dobrá volba? Které světlo byste mi doporučili spíš? Moc moc děkuji za radu, velmi mi pomůže. Hezký den. Martina

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 17.11.14 09:38
Asi mam zastarale nazory /a to zase tak stara nejsem/,ale toto do obyvaku? Urcite ne.Tam patri lustr.Takhle bych si pripadala jako v cekarne u doktora.Na trhu jsou nadherne lustry,ktere prosviti cely interier,staci se pouze radne mrknout ;)
Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.11.14 14:01

My máme uprostřed místnosti 5x5 m pětiramenný lust,který lze připojením rozdělit tak aby svítil celý a nebo pouze dvě či tři žárovky.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.11.14 14:47

Dobrý den.

Do obyváku bych zvolil to první s 2x Led žárovkou. Ale to se těžce posuzuje. Nejlepší by bylo kombinovat stropní svítidlo s nějakou lampou, nástěným svítidlem nebo něco podobného.

Daniel.

doplněno 17.11.14 14:48:

Ale právě ty bodovky jsou ideální na chodbu, do obyváku se přiliš nehodí, jak název vypovídá světlo je směrované a bodově osvítí nějaký předmět (obrázek,dveře,vázu) .

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.