Titanove nadobi TOP MORAVIA

Od: odpovědí: 100 změna:

Zdravim vsechny kteri koukaji na muj dotaz,

Potrebovala bych poradit s titanovym nadobim TOP MORAVIA. Jestli s tim nemate nekdo nejake zkusenosti, jak s hrnci tak s touto firmou. A popripade v jake cenove relaci se hrnce pohybuji - protoze na oficialnich strankach jsou ceny mezi 10000-20000.

Dekuji moooc za odpovedi!

100 odpovědí na otázku

 

 


2x

A chceš s tím letět na měsíc (pak by se ti ten titan mohl hodit ;)) nebo s tím chceš jenom vařit? Fascinuje mě, kolik peněz jsou lidi ochotni investovat do nádobí s vidinou, že za rok možná ušetří na energii stovku...

Nekupobal bych levne a nekvalitni topmoravie. Ja bych pani doporucil zepter - je asi 4x drahsi nez topmoravia a usetri za rok stovky dve ...:D

nebo tohle:

frenchcopperstudio.com/...

ta medenka musi byt prijemna v jidle hihihih

Top Moravia používá klamavou reklamu. Výrobky, které prezentuje na akcích koupíte na internetu levněji i od Top Moravie. A tak zákazníky uvádějí vědomě v omyl. Jsou to podvodníci jako všichni dealeři.

 


2x
avatar spider

Myslím, že spousta peněz se dá investovat i do něčeho jiného, než je sada "super" hrnců. Zakup něco standardního, jako většina ostatních a za ušetřené peníze můžeš třeba někam vyrazit ;)

 


2x

Vážení, čtu tady tu diskuzi a myslím, že vám uniká jedna věc. ŽIjeme v tržním prostředí a není žádný "hřích" prodávat "předražené" věci. Neexistuje něco jako "etická přirážka". Jestliže jsem koupila hrnce za 10 tisíc, tak pro mě mají asi cenu 10 tisíc, nemůžu se odvolávat na to, že jinde jsou za 3 tisíce, jakmile to zjistím. Když koupíte rohlíky v krámku na sídlišti za 3 koruny a druhý den zjistíte, že v hypermarketu zjistíte, že je mají za korunu, budete taky tak vyvádět? Spotřebitelé mají na svou ochranu dostatečně silné zákony, ale nedělejme prosím ze spotřebitelů malé nesvéprávné děti, které se chudinky nedokážou ubránit zlému dealerovi. Pokud naletím a koupím si něco "předraženého", co pro mě tu cenu nemá, měla bych nadávat jen a pouze na svou blbost a ne na "nekalé praktiky". Není žádnou povinností podnikatele prodávat za cenu nejvýhodnější pro klienta. Kromě toho v případě předváděček mám ještě luxusní možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Každý svéprávný člověk by si měl ale především hlídat sám sebe, co dělá a co podepisuje a pak by ubylo podobných stížností.

Ráda pomůžu a poradím každému, jak využít ochrany spotřebitele, kterou zaručuje zákon, ale vadí mi, že si spousta lidí nevšimla, že už nejsme ČSSR. Neodsuzuju nikoho, kdo dokáže prodat za 10 tisíc hrnce, které mají jinde za 3 tisíce, naopak, je to pro mě důvod mu závidět (tedy samozřejmě, pokud se vše děje v rámci zákona).

A ještě jeden námět k zamyšlení: Předváděčky jsou jen jedna možnost marketingu. Co třeba televizní reklama? Většina lidí se nechá TV reklamou zlákat na koupi různých blbostí. TV reklama je taky pěkně drahá, a její cena se promítne do zboží; bez reklamy by byla cena podstatně nižší, ale zboží by nikdo nekupoval. TV reklama je na rozdíl od předváděček přijímaná kladně, přitom jde o věc velmi, velmi podobnou. Výhodu má v tom, že jste naletěli, ale nevíte o tom, a tak si nestěžujete na poradně ;)

pro Dusatku:

Vy jste nějaká náramně chytrá. Podle mě prodávání zboží za přemrštěnou cenu je jasné okrádání a obohacování se a také by tak mělo být trestáno. Jenomže dnes se to bere jako podnikání, a to se mě otevírá nůž v kapse, to se na mě nezlobte.

Každý nemůže vědět, že to jinde mají levnější. A proto se mají nechat okrádat?

Vám se jistě musí stýskat po socialismu. Jak říkám: jestliže jsem ochotná koupit něco za x Kč, pak to pro mě takovou cenu má a to je rozhodující a je naprosto irelevantní, jakou cenu to má jinde. Prostě se setkala nabídka s poptávkou. Vyvádět následně jen proto, že jinde to mají levnější? Jestliže má podle vás kupující právo dostat zboží za nejnižší z nabízených cen, pak by opět všichni vy výsledku museli prodávat za cenu stejnou a v tu chvíli jsme zas u diktatury proletariátu. Takhle to nefunguje. Základem je trh. Přemrštěná cena je jen taková cena, za kterou prodávající svoje zboží prostě neprodá, protože se nepotká s poptávkou, to je jeho riziko. Ale jestliže poptávka existuje, pak ji prodávající využije a to je vše.

"Každý nemůže vědět, že to jinde mají levnější." No ale to je přece jeho chyba, že to neví, že si to nezjistí, ke svobodě a demokracii patří i to, že si neseme sami za sebe zodpovědnost. Neznalost zákona taky neomlouvá.

proc bych se mnel chlubit hrncema za 3tis.kdyz se mohu pochlubi hrncema za 10ti tisice,u sousedu.ne!?ceska vychloubacnost,a nenazranost,a za 2.je jedno jestli si doma uvarite zdravi jidlo na titanove panvy, hrci,kdyz se stejne o vikendu nazerete,prezerete v hospode pripaleneho jidla udelane na obycejnem nadobi ne?*smich*

 


1x

Mám dvě pánve a hranatý pekáč a je to špička. Nedám dopustit.

Pod tento názor se mohu podepsat i já. Máme hranatý pekáč - ne od Maravia, ale to nevadí. Je bezvadný a troufám si říct, že skutečně v této cenové relaci neexistuje lepší řešení pro některé druhy pokrmů.

Nerez, smalt, teflon, ... to je podle toto někde zcela mimo mísu.

A od jaké firmy máte ten pekáč? Pokud jste s ním spokojený tak se podělte.

Jinak si myslím, že ten Váš nákup za 3.000,- je skvělý. Opravdu není důležitá "skutečná cena", ale tržní, protože za "skutečnou" to nikdo neprodá*bzum* (smajlík nepatří Vám).

Myslím, že je to od firmy Winston. Když ale koukám po obchodech, tak ho vyrábí i Tescoma, ... Narazil jsem na nějaký článek, který není nezajímavý. Nevím, zda-li nejde o reklamu, ale možná stojí za to si ho přečíst, link je zde:

titanovepanve.com/...

 


1x

Po pečlivém prostudování firemních stránek "Top Moravia" jsem dospěl k názoru,že pokud by výrobce nebo spíše prodejce jakéhokoliv jiného nádobí (ať již klasického smaltovaného nebo i třeba z pálené keramiky), vložil stejné úsilí do reklamy a omračování zákazníků rádoby odbornými popisy,musel by mít rovněž podobné výsledky. Pro člověka se základy strojařiny a zvláště hutnictví a metalurgie je popisovaný proces výroby a hlavně démonizování zcela běžných procesů a postupů jen snůškou nesmyslů, které mohou maximálně pobavit. Celkově je to jeden z mnoha názorných příkladů, že nejlépe se vydělává na lidské hlouposti.

jesli že se nejlépe vydělává na lidské hlouposti, tak Vy byjste byl pro toho předvádějícího přímo zlatý důl *zed*

Máte od té zdi asi otlučený mozek. Normální člověk má celkem představu, kolik utratí za jídlo a kolik za jeho zhotovení. Částka za ty hrnce je neadekvátní, vyšší verze proti těm z ETY mají dva, tři nástřiky navíc. Klidně si věřte, že jste koupila zázrak, jediný hrnec, který máti vydržel 50let je nerezový. Všecko ostatní už jsme zkusili a životnost povlaků při opravdovém denním vaření nepřesáhne 10let. Vlastně zapékací mísu Simax rozbila švagrová, ale ta se nepoužívala tak často.

 


0x

Někdo tady radil Zepter. Toto nádobí je z nerezu, který má daleko horší vodivost tepla než nové typy nádobí. Nerezové nádobí je už dneska přežité. Zkušenosti s Titanem? Energetické úspory nevím, ale údržba je opravdo skvělá. Přítelkyně vařila koleno a usnula u televize. Když jsem se vrátil z práce byl z toho jenom škvarek. Bodejď by ne, po třech hodinách bez vody. Vzal jsem silikonovou stěrku, co máme na pečení a celý obsah jsem vyškrábl do popelnice. Zbytek jsem setřel mokrou hadrou a hrnec byl v původním stavu. Nedokážu si představit jak by dopadlo jiné nádobí.

 


0x

Ahoj,

byli jsme s manželem na předváděčce firmy TOP Moravia. Neuvěřitelná "vymejvka" - 3,5 hodiny do nás dokolečka hučeli neuvěřitelné vlastnosti jejich titanového nádobí. Rychlé vaření, zdravé pokrmy, úspora energie... a navíc spousta dárků zdarma, mobil a večeře, to vše pod fotografií Leoše Mareše.

Nakonec z nich vypadla cena 30, resp. 50 tisíc za menší a větší sadu nádobí. Někteří lidé propadli davové psychoze a nádobí opravdu kupovali.

Lidská hloupost je nekonečná. Naštěstí pokud na předváděčce podlehnete tlaku prodejců a zboží si objednáte, máte ještě možnost nerozbalenou sadu "zázračného" nádobí do 14 dnů vrátit.

Tak víte co? Teď vám to napíšu tak jak to je!

Vy co si tady jen stěžujete a nadáváte,a nikdy jste takovouto věc nevyzkoušely,tak jste jen ubozí kre*éni a buz*ranti co nikdy v životě nic nedokážou.NIKDY! Pokud se budu do někoho navážet tak si nejdřív zjistím jak to vše je.Po přečtení tohot fora mi je z vás blbců čechů fakt blbě.Tak např.co se tu rozebíralo: titan vážně není černý a ani nikdy nebude,má šedou až bílou barvu,dále,tuk máte přépálený už při 220 stupňů celsia... a mohl bych pokračovat,ale nechci.Umíte si akorát stěžovat a brát zadarmo a ještě vám je to málo.Je mi jedno co si budete o mě myslet,ale tohle je pravda pravdoucí.Dyť vy jste schopni uvěřit i takové pi*ovině,že ten nerez co máte doma je z Chirurgické ocely volové.Prostě co se říká o čechovy: musís si nejdříve pořádně spálit prsty,než pochopí co už dávno pochopit mě! Bohužel,a to mě na tom rzí,je to pravda.

Je mi jedno zda mě teď tady budete kritizovat za mé výrazy,ale mě takto huba narostla a nestydím se za to.

Ono: trefená husa vždy zakejhá.

P.S.: myslím si,že nidko vás nikde nenutí sedět 3,5 hodiny ,můžete vždy svobodně odejít,ale co by jste pro mobil za pár korun neudělali,co?A stěžovat si můžete maximálně na sebe,jaký jste hlupáci )

Zbohem

*smich*Tak a teď promluvil inteligent!*haha*

Cituji: ..." nevyzkoušely,..."(vy)

..."tohot"..." z Chirurgické ocely"..."o čechovy"..."musís"..."to mě na tom rzí"..."nidko"...",jaký jste"..."Zbohem":D

Vážení přátelé,ano.Slova tohoto muže berte smrtelně ale smrtelně(!) vážně.*tuc*

ty si,ale de.il

 


0x

Zdravím, Lucko,

musím reagovat na Tvůj dotaz. Titanové nádobí přitáhl brácha s manželkou z nějaké předváděcí akce (cena skoro 30tis.Kč). Slibovali za účast večeři a mobil zdarma jako dárek. Takhle drahou večeři a mobil těžko jinde pořídíš

Ale zpět k hrncům. Jsou to úplně obyčejné hrnce, kterých jsou plné obchody, řekněme max do 3tis Kč. To, co stojí takové peníze je ta "pohádka" kolem toho a víra lidí, že jde o unikátní věc, která zlepší zdraví pokrmů. Pokud si někdo kupuje nádobí za desítky tisíc a pak v nich vaří vepřová kolena, tak jsou to vyhozené peníze, i kdyby spálené koleno šlo z nádobí snadno vyčistit

Navíc, na dvou z pěti těchto zázračných hrnců, které švagrová používá necelé 2 roky, se začíná odlupovat horní vrstva. Začalo to nepatrnými škrábanci... Určitě záleží na tom, jak se člověk k hrncům chová, nakolik je opatrný. Ale podle mě se jakákoli povrchová úprava musí časem poškodit.

Libor

PS: já uznávám klasický nerez s tlustým dnem. tam se nemá co odloupnout a připalování také není velký problém.

Milý Libore, Tvůj názor mě dost zaujal. Já na nádobí od Top Moravie, vařím 5 let. Stálo sice ranec, ale za ten ušetřený čas ( cca 2 hodiny denně) jsem už stačila vydělat několikanásobně víc. Nehledě na úsporu energie. Jde vidět, že o vaření moc nevíš a moc druhů nádobí jsi ještě nevyzkoušel, jinak by jsi mluvil jinak. Hold věci, co umí stojí víc. A srovnávat jakékoliv nerezové nádobí s titanem je jako srovnávat Trabanta se sedmičkovým BMW. Když o něčem nemáš páru, tak se zdrž diskuse. Vařím cca 20 let:). Julieta

Vařím v ěžném teflonovém nádobí a za max 45min musí být jídlo na stole. Kde ušetřím ty dvě hodiny?

tak si přečti něco o teflonu a o firmě Dupont,který ho prezentuje

 


0x

nechápu marketing firmy Top Moravia. na předváděčkách prodávají sadu hrnců za 30 000 nebo 50 000 Kč, přitom stejné nádobí od firmy TOP Moravia prodává jejich smluvní partner ETA za cca 2000 Kč za kus.

Nechápu...

Ach jo ,další inženýr že? Zkus si nejdříve zjistit jak se věci mají s výrobou pro splečnost ETA! Ono stejně vypadající nádobí neznamená stejně fungující nádobí!

Bože, když to tady čtu, tak mě přichází na mysl, tipicky česká povaha. Dojít na předváděčku, dostat dárek, spokojeně se najíst a pak ještě pomlouvat. Vy všichni, co si tady vyléváte srdíčko jste tipický hloupí čecháčci, kteří se jdete ponižovat na akci za dárek. A potom si ztěžujete, co jste tam zažili. Nikdo z Vás, kteří si tady stěžujete, jste nebili na akci jen jednou. A proto nepochopím tuhle nebetyčnou hloupost. Když už někam jdu a něco poslouchám, tak snad nejsem tak zabedněěný, že si neudělám svůj názor. Nejsem zastáncem žádné společnosti, ale od TOP MORAVIE mám nádobí 3 roky a jsem s ním naprosto spokojená a protoVám můžu říct jen jedno: Hloupost českýho národa tkví v jednom sloganu. Co je ve slevě, to je super. Až přijdete vy hlupáci na to, že když chci mít něco kvalitního, tak to asi nestojí 500,- Kč, tak si v tom rozumu pochodíte.

 


0x

Ahoj všem,
všechny varujeme - titanové nádobí je podvod! Hrnce jsou předražené a přitom jde o obyčejné hrnce, které se časem oloupou jako každé jiné.
Kdybych toto věděla před rokem, nikdy bych do koupě nešla, ale bohužel, stalo se a teď toho hodně lituju. Za 30 tisíc mohla být fajn dovolená nebo nová pračka s ledničkou.

Ty husičko, než koupím nějaké nádobí, tak se přesvědčím, zdali opravdu titanové je. Asi Tě překvapí, že titan není kovem černým a co je černé, nemusí být z daleka titanové. Takže nenadávej na někoho, ale na svoji hloupost. Hurá sláva, prodejcům tzv TITAN NÁDOBÍ

Z tebe ta inteligence srší přímo na dálku. Pověz nám hloupým a neznalým jakou má vlastně titan barvu? To ti určitě nebude dělat žádnou námahu,když jsi s ním v každodenním styku.

Jsi fakt blbeček na inteligenční úrovni voliče ČSSD

 


0x

Titanové nádobí je skvělá věc. Doma máme jak nerez, tak i titan. Každé se používá na něco jiného. Jediné co si myslím je, že u firem na tzv. "předváděčkách" je tohle nádobí poměrně drahé.

Dnes už se sežene velice slušný titanový hrnec/pánev se skleněnou poklicí okolo 4.000,-Kč. Samozřejmě nejsem schopen posoudit rozdíly mezi jednotlivými výrobky, ale jedno je jisté. My jsme tenkrát dali necelé 4.000,-Kč a hrnec slouží perfektně. Za tuhle cenu si nedokážu představit výrobek s takovou užitnou hodnotou z jiného materiálu.

Někdo radí nerez, ale to je přece o něčem úplně jiném. Na tom titanu se opravdu nic nepřipaluje. Energetickou náročnost jsem ale nikdy neposuzoval.

doplněno 15.08.09 12:32:

P.S. A titan je dnes naprosto běžně k dostání i ve standartní obchodní síti - tedy v jakýchkoliv leších "Domácích potřebách" a za zajímavé ceny.

 


0x

Dobrý den, od Top Moravie máme doma všechno titanové nádobí co nabízí a nemůžu si jej vynachválit. Toto nádobí je sice dražší, ale je špičkou na trhu. Je úsporné jak na výpeku u masa, tak na energii, tucích a na mycích přípravcích, ale nejvíc se všeho Vám chrání zdraví a to je myslím to nejdůležitější, co člověk má. Toto nádobí nepřepaluje tuky a tak se v něm nevytvářejí karcinogenní látky, které podporují rakovinu. Toto nádobí bych za žádné levné šmejdy, co mají titan jen v názvu nikdy nevyměnila. Ceny jsou i dražší než uvádíte, ale ty hrnce si sami na sebe vydělají běhěm chvilky. Ceny na internetu jsou takové za které se to prodává těm lidem, co se nedostanou na akci. Ale protože jste kápla zrovna na mailu zrovna na mě...ikdyž nevím jak jste na mě přišla, ale to je jedno, tak mám tu možnost Vás domluvit předváděcí akci, kde ceny budete mít výhodnější ne na internetu. Moji rodiče oba dva u Top Moravie dělají a je to velice solidní firma i co se týče záruk a případných reklamací. Pokud o to nádobí máte stále zájem, tak stačí napsat mail.

Tohle je velmi nechutné. Místo rady nezaujatého naservírovat odstavec klasického vymývání mozků a pak prohodit jakoby nic "jsem dealer"..

Hledám kontakt na někoho kdo nádobí Top Moravia prodává, a nabídne za opravdu zajímavou cenu, ušetří na mobilech na předváděčce a já bych si ráda postupně vzala víc, ale cena musí být aspoň trochu rozumná. Děkuji Pavla

dobrý den,pokud máte zájem o zcela nové nádobí Top Moravia extra quality, ozvete se mi...cena za kus nepřesahne i s poklicí 3.000 Kč.

tel : 777880580

máme hodně kusů z vánoc,několik sad-nevhodný dar

 


0x

Takový malý detail... nejsem dealer. Je mi 20 let a mám Vás všechny plně na háku... já řekla svou odpověď a nikomu se nemám zapotřebí vtírat. Chtěla jsem jen pomoc, ale jde vidět, že máte místo mozku z piva kostku. Nashledanou

Myslím si, že nemáte pravdu s přepalováním tuků. Každé trochu lepší nádobí je na tom stejně nebo velmi podobně. Stačí aby mělo dobré rozložení tepla dnem a je to to samé.

Všechno nádobí včetně topmoravie vám přepálí tuk, pokud jej budete zahřívat delší dobu na vysokou teplotu - to ničím ošidit nejde, pouze dobrým rozložením tepla to trochu oddálíte - ale jak říkám, každé dobré nádobí s dobrým dnem je na tom téměř stejně.

Uspořená energie při vaření - další nesmyslný argument, pokud si vezmete průměrnou rodinu s převážně víkendovým vařením. Zřejmě je schopné to něco málo ušetřit, ale vzhledem k rozdílu cen nádobí bude návratnost v horizontu sta let!

Jako hlavní výhodu bych viděl komfort nepřipalování. Otázkou je - komu to stojí za ten "příplatek" když se dá sehnat podobně kvalitní (ne-li kvalitnější) nádobí za méně peněz.

Ač skoro vůbec nevařím musím konstatovat, že titanové nádobí je opravdu špička. Občas si na něm ohřeju jídlo, které manželka připravila a musím říct, jako kuchař antitalent, že se vůbec nepřipaluje. O srovnatelných vlastnostech např. nerezového nádobí nemůže být vůbec řeč.

I když nesnáším podomní prodejce a různé předváděče, nechal jsem se jednou od manželky přemluvit a vyrazil na jakousi promo akci spol. Zepter. Nevím jak se zrovna na mě dostali, ale přišla mi šeková poukázka k odběru daru za 1.000,-Kč. Samozřejmě že to byla klasika a na místě mi sdělili, že se jedná o slevu.

Ale. Již dříve jsme u známých viděli vakuovou soupravu VacSy a docela se nám líbila. Ta jsme si ji prohlédli a prodejce začal být neodbytný. Začal s tím, že sady cena je 18.000,-Kč. My že ji můžeme mít s 50% slevou a ještě uplatnit poukázku na 1.000,-Kč. Sada by tedy vyšla na 8.000,-Kč. Prodejce pořád opakoval, jak je to levné a manželka na mě začala dělat oči, jako že bychom to mohli za těch 8 vzít, že je to opravdu super cena.

Tak jsem se rozhodl a řekl prodejci: " víte co? otočíme to, já si tuhle soupravu cením na 3.000,-Kč, pokud chcete udělat obchod, tak vám teď na místě dám 3.000,- a máte prodáno, pokud nechcete tak odcházíme". Prodejce lamentoval, že jsem blázen, to že je absolutně nereálné. Nakonec nás ale ve dveřích zastavil a kývl, že obchod uzavřeme. Když jsem si šel asi za týden pro soupravu přímo do jejich sídla, tak mě vedoucí toho prodejce řekla, že ten prodejce musel obětovat polovinu své provize a tou zaplatit část skutečné ceny za mě. Podle mého to byl ale stejně schopný obchodník, protože pokud by na tu cenu nešel, neměl by nic. Takhle měl tu druhou polovinu té provize.

Závěr:

Že je Top Moravia skutečně kvalitní, tak o tom zřejmě nebude pochyb. Udělal bych to tak, že bych zašel do opravdu dobře vybavených domácích potřeb a prohlédl si titanové nádobí, teré bude na solidní úrovni. Pokud bych chtěl Top Moravia, tak bych zašel na jejich předváděcí akci a tam bych jim v soukromí (separé od ostatních koupěchtivých lidí) učinil cenovou nabídku. Pokud kývnou, budou mít kšeft, pokud ne, tak bych si to nádobí koupil jinde - třeba v těch domácích potřebách.

Pokud kápnete na obchodníka (nikoliv snílka) uděláte dobrý obchod a on bude mít kšeft. Bude z Vás mít mnohem méně, než z jiného zákazníka, ale bude mít něco. Ale každý na tohle třeba není, třeba má jakési osobní zábrany se chovat tržně. Moje matka vždycky říká, že dělám tímhle jednáním ostudu. Já ale říkám, že "líná huba - holé neštěstí". Nakonec se mnou se také nekdo nemaže a spousta lidí se mnou také takhle vyjednává.

Gratuluju, za vaše skvělé smlouvání jste to přeplatitl jen tak maximálně jen o 100 až 200 procent... A to se vyplatí! *smich*

 


0x

Ty hrnce jsou tak předražené,protože z něčeho se musí zaplatit ty dárky,večeře,sály a ty prodavající.A přesně tak jak tady někdo psal,titanové hrnce pořídite 3-5 tisíc v obchodě,ale tam si jich nevšimnete,protože vám o nich nikdo nebude kukat hodinu.

 


0x

Titanové nádobí od Top Mpravia není tak dobré, jak se tváří. nemá se v něm nechat hotové jídlo do druhého dne, firma Top Moravia výrobky s viditelnými vadami sice vymění, ale o vrácení zboží nechce slyšet. Měli jsme ze šesti výrobků první jakosti tři vadné. Byly to tak viditelné vady, že to svědčí o tom, že výstupní kontrola neexistuje, přestože tvrdí opak. Byli jsme s kvalitou velmi zklamáni. Mám dojem, že se dá kvalitní nádobí sehnat mnohem levněji.

Zdravím .

 


0x

Musím s Vámi souhlasit, že titanové nádobí prodávané na předváděcích akcích je velice předražené(už jsem také na této akci letos byla). Viz vaše zkušenost s Top Moravia, kdy na akci cena nádobí byla několikanásobně vyšší než běžná prodejní cena, kterou jak píšete jste našli na oficiálních webových stránkách. Nechápu proč ale je to tak!

Musím ale podotknout, že na tom co na té přednášce ten pán říkal ohledně zdraví a úspory něco pravdy je. Já jsem si to nádobí od nich nekoupila a koukla jsem po internetu kolik to normálně stojí a byla jsem mile překvapena, že jsou i firmy které prodávají titanové nádobí vyrobené stejnou technologií se stejnou zárukou ale za UPLNĚ JINÉ PENÍZE! Nakonec jsem si nádobí koupila na www.titanovevareni.cz kde mají ceny od cca 1000Kč. Všem doporučuji! Zboží přišlo na dobírku a nemůžu si to vynachválit!

MŮJ NÁZOR NA TUTO PROBLEMATIKU JE, ŽE SPOUSTU LIDÍ SI CHÁPE ŽE TITANOVÉ NÁDOBÍ JE KVALITNÍ ALE PROČ ZA NĚJ PLATIT NEHORÁZNÉ CENY! tAK PŘÁTELÉ DEJTE NSI DO BUDOUCNA POZOR

Věra Michálková

 


0x

Musím s Vámi souhlasit, že titanové nádobí prodávané na předváděcích akcích je velice předražené(už jsem také na této akci letos byla). Viz vaše zkušenost s Top Moravia, kdy na akci cena nádobí byla několikanásobně vyšší než běžná prodejní cena, kterou jak píšete jste našli na oficiálních webových stránkách. Nechápu proč ale je to tak!

Musím ale podotknout, že na tom co na té přednášce ten pán říkal ohledně zdraví a úspory něco pravdy je. Já jsem si to nádobí od nich nekoupila a koukla jsem po internetu kolik to normálně stojí a byla jsem mile překvapena, že jsou i firmy které prodávají titanové nádobí vyrobené stejnou technologií se stejnou zárukou ale za UPLNĚ JINÉ PENÍZE! Nakonec jsem si nádobí koupila na www.titanovevareni.cz kde mají ceny od cca 1000Kč. Všem doporučuji! Zboží přišlo na dobírku a nemůžu si to vynachválit!

MŮJ NÁZOR NA TUTO PROBLEMATIKU JE, ŽE SPOUSTU LIDÍ SI CHÁPE ŽE TITANOVÉ NÁDOBÍ JE KVALITNÍ ALE PROČ ZA NĚJ PLATIT NEHORÁZNÉ CENY! tAK PŘÁTELÉ DEJTE NSI DO BUDOUCNA POZOR

Věra Michálková

 


0x

Pohybuji se v českém velkoobchodním prostředí již asi 15 let. K tématu chci říct jen tolik, že existuje velký rozdíl mezi jednotlivými řadami titanového nádobí. To co nabízí Top Moravia prostřednictvím ETA nebo jiných web stránek, je zcela rozdílná řada, než to, co je na předváděčkách, nebo na oficiálních stránkách Top Moravia. Je třeba rozlišovat mezi sadou Guss a řadou klasickou řadou. Proto ten rozdíl v ceně. Ty levnější řady jsou vyráběný na požadavek Ety, a je v nich méně titanu. Tohle je bohužel běžná praxe v ČR. To samé se nám děje i v oblasti například matrací s paměťovou pěnou. My to kupujeme od výrobce v top kvalitě a pak příjde zákazník, že to má ve stejné značce o 30% levněji. Jenže ta jeho matrace je vyrobena na požadavek třeba řetězce IKEA nebo SCONTO nábytku. Věřte, že ten rozdíl ceny je znát i na kvalitě. Matrace stejné značky, ale jiné hustoty. Tak samo to je i s různými "titanovými" nádobími. Neni titan, jako titan. Bohužel, né každý výrobce je seriózní, aby řekl pravdu. Pak to je nepříjemné i pro mě jako obchodníka, vysvětlovat zákazníkovi, že sice koupil levnější pánev, ale začala se mu šoupat. Jako obchodník se však musím zastat Moravie, že v tomhle jedná seriózně a zákazníky i prodejce na tuto skutečnost upozorňuje. Prostě řady pro netový prodej přes ETu nebo přes Guss (nebo tak nějak) jsou horší, než ty na jejích stránkách www.topmoravia.com. Jinak já ty wolfrámovo-titanové hrnce mám a jsem nadmíru spokojen. Kuřecí stehno v remosce za cca 15 minut i s omytím a nakořeněním. Ale já to nekupoval kvůli úspoře času nebo pěněz (to by byla dlouhá návratnost ) Mně se líbila ta idea vaření v páře a vaření bez soli a tuku... No uvidíme za pár let.:)

 


0x

Když na to někdo má a líbí se mu to, ať si to koupí. Byl jsem ale na jedné předváděčce, kde probíhala mohutná rétorická masáž. Šlo o nádobí, značku už si nepamatuji, každopádně cena byla pro mě (myslím si že patřím do střední vrstvy) hodně vysoká. Dostal jsem se tam víceméně náhodu jako doprovod. Když jsem skouknul celé publikum, jednalo se převážně o důchodce a lidi v předdůchodovém věku. Podezírám tyto "prezentátory", že si vybírají cílovou skupinu lidí, kteru se jim podaří lehce zmasírovat, budí v nich pocit závazku (dostali jste přeci zdarma oběd a dárky a ...) a těmto lidem je pak hloupé odejít s prázdnou. Když jsem se prezentátora zeptal jestli si myslí že někdo z publika má tak vysokou životní úroveň, že si může dovolit takový luxus kupovat, nevěděl co na to. Proč tyto výrobky neprezentují horním vrstvám u kterých bych koupi luxusního zboží předpokládal? Stále přece omílají, že se jedná o luxusní vysoce kvalitní zboží.

Ano,tyto předváděcí akce navštěvují skutečně lidé z této cílové skupiny.mají na to čas a jsou snadno zmanipulovatelní.Jednou (jen jednou a nikdy více!) jsem se nechla s kolegyní nalákat a vyrili jsem také.nás lákal výlet do Písku,předváděčka bylo jen nutné zlo.Jak to dopadlo?Z Písku jsme neviděli téměř nic,nebyl čas.Za to na předváděčce jsme strávili celý den,i na toaletu jsme se museli prosit,abychom mohli opustit sál.Předváděli kde co,mimo jiné i zázračné matrace,a mne jako jednu z nejmladších účastnic vytáhli na podium položili na matraci a pán s rozkročenýma nohama nade mnou skákal,aby účastníkům předvel ,že ležící osoba se ani nehne!Hrůza.*hi**bzum**uspech*

Pokud jde o jakékoli nádobí,Já nedám dopustit na starý dobrý "papiňák" s dvojitým dnem v nerez provedení.nejlépe českou zanku SFING.Úspora ohromná,čištění hračka,a cena dle obsahu do cca 1500kč.mám ho už 15 let,vařím v něm hodně a je stále jako nový.

doplněno 27.12.09 10:07:

oprava :ne "vyrili" ale VYRAZILY

Tak mi už takový titanový hrnec měli GSK na tom bylo vyražený tušim no asi po dvou letech se slouplo dno ve vnitř tak sme ho vyhodily.Jenže nic lepšího na vaření neznám a na smažení jakbysmet.Mám pánve Tefal a hrnec Tescoma(šmejd) ,ale ty se skutečně nemohou měřit s tianovým nádobím.Po roce máme znovau titanový hrnec z bonus programu mě nestál ani 700kč a je to super .Nic neprská a nepálí se .Jen sem zvědav,jak dlouho vydrží to dno?Každý ať si vaří na čem chce fakt je ten,že ten první hrnec stál asi 5000kč a to bych za něj nedal a tu předváděčku sem taky zažil.

 


0x
avatar lidus

manželovi 80ti letí rodiče na akci takový hrnec za nehorázné peníze koupili a dali nám ho na Vánoce, vaří se v něm stejně jako ve smaltovaných nebo nerezových-rozdíl nevidím.Tu firmu bych hnala svinskym krokem-objíždí vesnice a blbne staré lidi.Bohužel stařečci jsou šťastni, že jdou na akci kde jim dají jídlo a pití zdarma a ještě dárek!

Lepší,než dovolit rodičúm chtit někomu a třeba sobě udělat radost je ty chudaky vyssávat osobně, že? Hotovky jsou hotovky. Tím SVINSKÝM KROKEM bych hnal TEBE ,být na místě tvých rodičů...

Firmy zabývající se prodejem obdobným způsobem, tj. hromadným předváděním, jsou zaměřeny především na finanční vysávání starších lidí. Bez jakýchkoli ohledů, svoje zisky dovedou vymáhat velmi nevybíravým způsobem.

Co si matezo dokazujete tím osočováním druhých?

 


0x

Dobrý den, byli jsme na předváděcí akci od TOP MORAVIA a zakoupili si čtyřhranný hrnec s poklicií a nádstavci pro vaření v páře. Na kaci vyšel hrnec o 4000 levněji a jsme s ním maximálně spokojeni. Cena hrnce byla 8 tisíc. Otázkou je, zda nen´í toto nádobí předražené.

Samosebou, že je. Vždyť už tu někdo psal, že to samé koupíte běžně za míň, v síti ETA zbozi.cz/...

nádobí je každopádně předražené . . .víte kolik bere takový předvádějící . . . minimálně rozhodně průměrný plat! A kde se na takový plat vezme, na přeci na ceně toho výrobku. Já jsem pragmatik . .. jeden rok si koupím hrnce za 2tisíce a za dva roky je vyhodím do šmelcu, koupím si funglovky za další 2 tisíce a tak pokračuju 20 let. Vy budete mít jeno nádobí 20let a já desatero nocých sad . . . kdo myslíte, že nakoupil líp?

Kdysi letěly hrnce se zlatymy uchy . . . ty zlato neviděly ani z rychlíku. *smich* Vše je o "blbosti" zákazníka. Marže na 1 hrnci je minimálně 50až60% . .. kupujte tedy,kupujte,kupujte,kupujte ...:-P

souhlasím, že kupovat zázračné hrnce je blbost, nezaplatí se! Ale kupovat šunty každé 2 roky je také blbost. Lepší připlatit polovinu (ne 2tis, ale třeba 3tis - záleží kolik hrnců myslíte...) a mít hrnce na deset let. Tohle se opravdu se to vyplatí! :)

 


0x

My koupily před půl rokem české nádobý Kolimax a jsme maximálně spokojeni. Je kvalitně zpracované, má pevné dno vhodné na všechny druhy ohřevu vč. indukce a bude vás stát tak desetinu ceny co dáte za titanové.;)

Ten kdo si koupil titanové hrnce za hříšné peníze zde nikdy nepřizná, že koupil špatně. Bude stále opakovat argumenty získané na předváděčce.

Stejné argumenty jsem slyšel cca před 10 lety od sestry když zakoupila Zepter (bez tuku, úspora energie, nepálí se). Dnes už přiznává, že je to obyčejný nerezový hrnec a žere z něho mimochodem jejich pes.

ty jsi fakt .unda

 

 


0x

Mám 2 hrnce titan z Top Moravia ( z toho 1 se skleněným pařákem) -nebyla jsem na žádné předváděčce, mí rodiče dvakrát během pár let koupili sadu a vždy nás dcery podělili. K ceně a způsobu prodeje tedy mlčím.

Zkušenost - velmi pozitivní, vařím v nich i několikrát týdně (dnes např. v obou současně). Výhody - nemám papiňák a hovězí maso jsem díky tomuto hrnci po x letech dokázala vařit doměkka. Skutečně využívám i výhodu šetření energie - vypínám brzo, "dojede" to, někdy i dost intenzivně ) ... zkusili jsme několikrát i třeba kuřecí nohy s kostkami brambor v jednom hrnci, výborné, jen nevýhoda v množství brambor, které se mi tam vešlo (přála bych si ten čtvercový, větší hrnec). Vařím bez tuku. Na údržbu opravdu fajn.

 


0x

TITAN nehorazne drahy,pevny material,ktery nepotrebuje zadne povrchove upravy,samozrejmne se da lestit kartacovat apod.barva tmave seda,na omak kluzky.a pro vyrobu hrncu?drahy,.takze na nadobi se maximalne pouzije naka supicka titana (pokoveni)ale TITANOVE.to ne.

Někde jsem četl, že se nepoužívá čistý titan, ale nějaký kysličník titanu, který je daleko tvrdší než titan.

*zed* všechny dilery strčit do papináku jak řikal juda fulda lide bděte neblbněrte a :važeni obchodníci a dalši spřatelene duše nechte si tu propagandu na jine stranky

 


0x
avatar fidonet

Napsal bych , ty peníze pošlete raději na nějakou nadaci. Tedy jen 50% za zbytek si kupte stejné nádobí v běžném obchodě. Koupíte draze, někdy ne moc kvalitně a pak zbydou oči pro pláč ... *zed*

 

Dobrý den.Tak si pročítám příspěvky a zjišťuji,že místo odpovědi na otázku, tady řešíte předváděcí akce.Přece je to jen jeden ze způsobů prodeje.Když s tím začínal Zepter,naletěla řada lidí.Od té doby jsme si ale mohli zvyknout,že zboží na těchto akcích je dražší o cestovné,čas a plat dealera a pochopitelně se tam musí vejít i to pohoštění.Na druhé straně vám zboží předvedou.Pokud vás to zaujme,můžete si následně na internetu vyhledat výrobky dalších firem,porovnat ceny,případně se poradit s ostatními-pokud vám ovšem odpoví a nebudou jen nadávat na vyděračské dealery.Přiznám se,že před lety jsem na jedné akci také nakoupila.Zboží bylo předražené o 2000Kč,ale užívám ho do dneška.Navíc jsem si uvědomila,jak snadno jsem zmanipulovatelná-a věřte,to za ty peníze stálo.A pokud se týče cílové skupiny-myslím,že dnešní důchodci už jsou také chytřejší.Abych nehřešila-já používám ještě z dob NDR varné sklo-a jsem s ním spokojená.Pokud ho zrovna neházíte po manželovi,vydrží.A větší hrnce ze smaltované slitiny - jsou také perfektní.Myslím,že ten titan je dost obdobný.Hodně úspěchu.

Bože, co tady v tomhle státě žije primitivů ,ani se nedivím ,že tady volby vyhrává Paroubek,jsme fakt národ ovcí,kterým stačí slíbit něco zadarmo... Vlastní mozek,ten je nepoužitelný...

Jek to souvisí s příspěvkem, na který reagujete?*bzum*

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]