Lišta - roh zdi

Od: Datum: 11.11.14 12:48 odpovědí: 5 změna: 12.11.14 16:12

Chtěl bych se s vámi poradit jak vyřešit roh zdi. Původně zde byla stěrka na zeď, která byla nanesena na původní štuk, ale i na původní barvu. Při oškrabávání vrchní barvy, se všechno začalo drolit. Odkryl jsem původní štuk (ten po pár vysprávkách bude v pořádku) a rozmyl jsem původní barvu. Na rohu mi zůstává tato vyrovnávací lišta. Myslíte, že by se dal použít štuk a zahladit do vytracena, tedy napojit na původní štuk? Tedy lištu bych tam nechal a zakryl štukem do ztracena. Půjde to? Nebo myslíte zvolit jiné řešení. Bojím se do toho šáhnout a odstranit to, nevím v jakém stavu to pod tím bude.

Martin

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.11.14 13:44

Nejdříve přetáhnout lepidlem a pak štuk.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 11.11.14 17:26

jj taky bych to napenetroval a až penetrace zaschne (24h) tak bych to celý přetáhl perlinkou a na roh dal rohovou alu lištu s perlinkou a poté přeštukovat

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.11.14 18:23

souhlasím s doktpr365, trocha lepidla, aby lišta držela, a poté štuk. Určitě není potřeba penetrace..

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.11.14 19:03

To Mases-jak to popisuješ je zdouhavé a zbytečné!

Souhlassp.Milanem a Doktorem.

Nyní moje doplnění koupil bych si roh viz obrázek a ten normáně nalepil na akryl.tmel.

K obrázku -byl jsem líný babrat se se štukem a dělat rohy ,tak jsem po naštukování plochy k rohu nalepil na něj onen plastový roh-je 3x3cm a tl je asi 2mm.

Ohodnoceno: 0x

Od: russe
Datum: 12.11.14 16:12

Děkuji za tipy. Přetáhnu to lepidlem a pak až štukem. Martin

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.