Stul+židle nebo rohová lavice+židle?

Od: Datum: 09.11.14 19:36 odpovědí: 4 změna: 09.11.14 20:27

Dobrý večer,po dnešku jsem zjistil,že budu muset pořídit jiné sezení do kuchyně.A vy mi poradíte jaký?Moc místa mám,tak akorát žádný sál ani krcálek-normální prostory.Potřebuji ke jídlu posadit pohodlně za stul 6 lidí co zabere míň místa,aby bylo misto i kolem projít.Rohová lavice nebo židle+stul jaký kulatý,ovál atd..co je praktičtější?Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.11.14 19:51

Z mého pohledu pokud je stůl v rohu místnosti tak rohová lavice je ideál, ale musí byt na obou koncích delší jak stůl nebo aspoň na straně , kde stůl je delší (v čele většinou sedává jen jeden) a zdruhé strany normálně židle (jedna do čela a 2-3 po bocích)¨:)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.11.14 20:15

Hm, s nadšením jsem si před časem pořídil rohovku, dnes je na verandě... Berte stůl a židle, stůl nejlépe rozkládací, já mám ovál, uvidíte, že je to lepší a hlavně univerzálnější. Je to ale jen má zkušenost...

Datum: 09.11.14 20:19

Oválný stůl není nic moc, ti kteří sedí u toho oválu mají daleko ke korytu.

Koupil bych obdélníkový stůl a 6 židlí, pokud se u stolu sedí v plné sestavě, tak je to prostorově stejně náročné, ale pod židlema se líp uklízí a líp se přemisťují. A pokud potřebujete občas víc místa, není problém stůl přistrčit až ke zdi nad židle. S rohovou lavicí to takhle nejde.

Od: uska®
Datum: 09.11.14 20:27

Také jsem rohovku zrušila a mám kulatý stůl o průměru 110cm s jednou nohou uprostřed a kolem 5 židlí, spíše křesílek. Kupte s větším průměrem a v pohodě se 6 lidí nají. Udržba pod stolem je ideální.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.