Pilíř pro elektroměr - NKE1P-C

Od: Datum: 08.11.14 11:46 odpovědí: 4 změna: 09.11.14 03:08

Prosím poraďte, mám tento pilíř (viz foto) a jde mi o to jestli si můžu pořídit úplně stejný pro elektroměr a hlavní jistič, jde mi o vzhled, aby byl stejný. Elektroměr bude dvoutarifový, NT a VT, tak aby se tam vešel a vyhovoval normám. DíkySeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.11.14 20:25

no tu samou skříň(vzhledem) už asi DCKáčko nedělá a než kupovat druhou elektroměrovou a smolit to dohromady nahradil bych ji kombinovanou třeba touhle: http://www.ielektra.cz/rozvadec-helga-2a-n/d-73772/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.11.14 21:23

ale šlo by to případně vleze se do ní ten elektroměr, díky

Datum: 08.11.14 23:10
avatar

Tahle skříň je myslím určena pro nožové pojistky. Pokud správně chápu váš dotaz, chcete koupit tu samou a dovnitř osadit měření? Nevím, jak se bude dodavatel (ČEZ, EON ...) tvářit na to, když typovou pojistkovou skříň "přebastlíte" na elektroměrový rozvaděč - raději bych takový záměr předem konzultoval - nejspíš se jim to líbit nebude - pokud je určitý výrobek typován pro konkrétní použití, neměl by se upravovat.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: hop®
Datum: 09.11.14 03:08
avatar

Obávám se, že to neprojde. Různé rozvaděče se liší různým vnintřním vybavením a třeba i zamykáním, předělání jednoho na druhý včetně nutné revize by se jistě prodražilo.

Toto je přípojková skříň pro ČEZ a EON a Vy budete potřebovat Elektroměrový rozvaděč, například ER212/NKP7P-C, tedy pilíř stejných rozměrů.

Jistě by bylo možné použít i pilíř kombinovaný a tento třeba prodat.

Jukněte do katalogu...

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.