Nenávistné lidé

Od: Datum: 29.10.14 16:40 odpovědí: 16 změna: 10.11.14 23:40

Co dělat když si nepadnete se sociální pracovnicí? která Vám vyloženě chce uškodit než pomoci a je mezi Vámi napjatá atmosféra,a je vůči Vám zaujatá ale podle trvlalého bydliště k ní spadáte.Děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.10.14 16:52

Vysvětlit jí, že tam je ona pro Vás, pokud to nepomůže, nechat k jednání přizvat jejího nadřízeného.

Ohodnoceno: 4x

Od: lorca
Datum: 29.10.14 16:56

už se také stalo ale drží spolu nadřízená jí tyká a chodí spolu na obědy ještě byla proti mne a tvrdila že pouze dělá svou práci její kolegyně to je vše takže proto už nevím kudy kam !

Datum: 29.10.14 17:07

Pak se obraťte na nadřízeného té nadřízené ...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 29.10.14 17:26

Jako přímý účastník jednání máte právo udělat si záznam z jednání,Třeba jen zmínka o zvukovém záznamu může pomoci!

Upozornění od sys hejkal 29. 10. 2014 17:58:21
Diesel to napsal jasně...
Ještě jasnější by to bylo podepřené konkrétním paragrafem, předpisem, zákonem, rozhodnutím soudu, aby se o to člověk mohl opřít!
Takhle je to jen JPP...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.10.14 17:35

nad tím jsem také přemýšlela že bych si pořídila nějaké zvukové nahrávání ale někde jsemm četla že pokud ta osoba druhá o tom nevý že jí natáčíte tak je to trestné.

Datum: 29.10.14 17:47

"Jako přímý účastník jednání máte právo udělat si záznam z jednání,"
Diesel to myslím napsal jasně. Nešlo by o žádné skryté nahrávání. K záznamu jde použít i chytrý telefon. Takové jednání pak hned vypadá jinak.

Datum: 29.10.14 18:57

Je důležité se zvůli státních úředníků bránit. Třeba stížností na vyšších místech, jak tu už radili někteří odpovídající. Úředník se nesmí považovat za nedotknutelného.

Datum: 29.10.14 22:39

Je tady ale určitá možnost, že úřednice opravdu dělá dobře svou práci.

Od: poseidon*
Datum: 29.10.14 23:01

Možná by se na Vaši otázku lépe odpovídalo, kdyby jste uvedla, v jakém druhu úřadu, či organizaci je ta sociální pracovnice zaměstnána a v jaké pozici.

Datum: 30.10.14 15:32

Ahoj. Asi si tu mnozí z nás uvědomují, že Lorka nám tu prezentuje nějakou svoji, ne příliš popsanou příhodu. Syn pracuje na Sociálce na přepážce a to by jste se všichni moc divili, s čím k němu jsou lidi schopni přijít a pak o něco žádat. A když je jim vysvětleno, že na nějakou dávku nemají ze zákona nárok, buď řvou jak protrhlí, nebo jim někdo poradí, že se mají odvolat do Prahy na Ředitelství a tam jim bez zkoumán,í věc přiznají. Možná, že právě tohle, stálo generální ředitelku místo. Byla odvolána. Pak si věci přeberte, kde asi může být pravda. Ahoj.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.10.14 16:41

Asi tak. Máma dělá na úřadu práce, za letošek už řešila pár stížností, když si šel třeba stěžovat cigán, že mu nepřiznala dávky a chová se tedy diskriminačně - přitom na ně neměl nárok a ještě se choval jako to jeho etnikum umí. Všichni ví, že je to nesmysl a jen prudí, ale bohužel se to šetřit musí a další blb ředitel jde na ruku nepřizpůsobivým, protože se třepe o místo. Kdo pak má nervy a problémy? Pan ředitel asi ne.

Takže bych ráda znala i druhou stranu, než jen tu, jak jsou zamindrákovaní úředníci na chudáky slušné lidi zlí.

Od: lujs®
Datum: 30.10.14 18:05

Jóóó chudáci hnědočeši.

Datum: 01.11.14 18:35

No právé hnědočeši mají nárok snad na vše ,ale mě tam dupe vyloženě po krku otec dítěte mí přispívá na dceru výživnné ve výši 1000 kč. měsíčně a té ženské se to ještě nelíbí a tvrdí at nás živí otec dítěte ale matce hnědočešce nepřispívá otec ani korunu a platí jí to stát takže nevím jak se bránit

Datum: 04.11.14 01:42

Ja mam zkusenost ze jsem se nedostavil vcas na kontrolu po pul roce/o den jsem se spletl/a ta bodra pani mi poslala SMStak jsem tam volal ,rekla at prijdu zitra ,tak jse ji koupil kafe /tez jsme spolu moc nevychazeli/a od te doby mi uz nekolikrat dobre poradila,treba by to zabralo i u vas.

Datum: 04.11.14 10:22

S úředníky je to často těžké, ale také často problém nebývá u těch úředníků ale v zákonech podle kterých oni jednaji a rozhodují. Když v některých případech někdo podle zákonů na nějakou sociální dávku nemá nárok tak je asi zbytečné chledat vinu u úřednících a ztěžovat si na ních, protože tím se stejně nic nevyřeší.

Od: marci*
Datum: 10.11.14 23:40

Mně se osvědčilo, obrátit se na úřad ombudsmana, vše prověřili, mě se zastalli a od té doby se ke mně na ÚP Praha 9 chovají slušně a na starost si mě vzala samotná vedoucí odboru, která se mi jeví, jako jedinný slušný a schopný člověk, jinak je to speciálně na tomto úřadě, odboru a adrese úplná trragédie.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.