Kde zdarma nařežou dřevo na míru

Od: Datum: 26.10.14 14:11 odpovědí: 4 změna: 26.10.14 17:19

Dobrý den, jen bych se chtěl zeptat jestli někdo neví, jestli v některých velkých obchodech typu baumax, bauhaus, obi atd. ( Brno ) neřežou náhodou dřevěné desky u nich zakoupené na míru - Popř. jakou částku si za to účtují. Ptám se protože nemám auto a obcházet každý z těhle obchodů pěšky je opravdu na dlouho.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.10.14 14:32

Já chodím do hornbachu. Doma si to rozkreslím spočítám a v obchodě mi to zdarma nařežou z materialu u nich koupeného. Klidně i celou kuchyň, nebo obyvak. Má to tu výhodu že platím jenom to co si odnesu a ne prořez.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.14 14:52
avatar
V baumaxxu je to myslím taky tak ale už jsem tu službu dlouho nevyužil tak sí nejsem jistý jestli člověk nemusí zaplatit celou desku. Dřív tam byvaly zbytky z prořezu za symbolickou cenu a nevím jestli jsem je tam teď někdy viděl vyrovnané.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.14 16:29
avatar

V každém větším hobymarketu. Řežou ale jen pravé úhly (obdélníky) a je omezený nejmenší rozměr (tuším na 15 cm). Taky Vám tam olaminují hrany, případně vyvrtají otvory na panty. Platíte jen to, co si odnesete (+ práci). Ceny si nepamatuju, ale určitě Vás to nezruinuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.14 17:19
avatar

Vím o OBI, že když si materiál koupíte, pak se s ním a s účtenkou hned od pokladny vrátíte do obchodu a tam už Vám to nařežou podle přání.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.