Jak složit sprchovou hlavici?

Od: Datum: 24.10.14 19:02 odpovědí: 7 změna: 25.10.14 09:52

Jak prosím správně složit sprchovou hlavici na obrázku? Potřeboval jsem chvíli proud vody, tak jsem ji odmontoval a teď ji neumím složit - pořád mi to prokapává u hadice. Jak tam správně ty součástky naskládat, aby to nekapalo? Ta gumička je nějaká větší.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: 111®
Datum: 24.10.14 19:19

no jak to bylo složeno víš jen ty. nechybí tam jedno těsnění? možná 2 těsnění , co je ta tenká podložka vypadá jak pocínovaná?

Ohodnoceno: 0x

Od: eda*
Datum: 24.10.14 19:25

Právě že nevím - nenapadlo mě si zapsat, jak to bylo původně poskládané. Přitom předtím to neteklo. Ta "pocínovaná" podložka je pouze mosazná podložka s pár kapkami vody.

Datum: 24.10.14 19:38

no já bych to složil tak že bych tam dal tu podložku s plastem , mosazí ven, pak gum a sešrouboval, bez té pocínované podložky..

Od: eda*
Datum: 24.10.14 20:42

Ta podložka není pocínovaná. Kdyby to tam nebylo všechno, tak by se trubka v držadlé hýbala (jakoby jezdila nahoru-dolů) a teklo by to určitě také.

Datum: 24.10.14 21:00

když si vezmu že tam máte jen 3 zaměnitelné součástky, tak tolik možných kombionací není...

jinak si myslím že to bude kombinace: mosaz se silonem na hadici> guma> mosaz...

Datum: 25.10.14 09:39

v tom držáku by logicky měl být nějaký doraz, což jaksi z fotky není vidět, chce to zastrčit to vo čučí z držáku a vyfotit to znovu, pohled do téhé držáku..nebo toco z držáku kouká nejde vyndat? nenívidět jesti je v držáku závit, jestli je tan´m doraz.

Jinak pro příště radu , když si to nepamatuji tak si to navleču postupně na tkaničku od bot!

Od: buss®
Datum: 25.10.14 09:52

Podíval bych se, jak je to otlačené, jak to do sebe zapadá. Gumička je O kroužek, je větší, protože se zmáčknutím zřejmě roztáhl, koupil bych nový. Jak složit je jen pár možností, nebyla náhodou ještě na hlavici natažena hadice, která je uvnitř "hadovce"?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.