Výkop-rychlost- cena

Od: Datum: 23.10.14 21:34 odpovědí: 3 změna: 23.10.14 21:58

Dobrý den, potřebuji poradit. Chci okolo domu nechat nopovou izolaci. celkem to je 20 běžných metru, šiřka 1 m, hloubka 1 m. Musí se kopat ručně technika se k domu nedostane. Prosím můžete mi poradit jak dlouho to budou mít řemeslníci vykopaný, montáž nopové folie, a zasypáný kačírkem.

Nemám jak posoudit, zadal jsem poptávku a ozvala se pouze jedna firma a předběžný odhad 29 tisíc výkop,montáž folie 9tisíc a kačírek dle zpotřeby prý cca 5-6tisíc. takže cca 44 tisíc je ta cena optimální? Trvat jim to bude prý 5-6dní?

Díky za Váš názor, nerad bych se nechal ošidit. Děkuji Lošik


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.10.14 21:39
avatar

Vykopané to budou mít za tak dlouho kololik jim zaměstnavatel platí je to individuální . Výkop ruční 1 m3 900,- ostatní dle ceníku v kraji obvyklé.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.10.14 21:50
avatar

Proč si chceš za skoro padesát tisíc zalejt základy baráku vodou? Je to v současný době strašně moderní, ale zcela neúčinné, ba naopak, jen to uškodí. To radši za ty peníze nakup rumu. To bude rozumněji uložená měna.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.10.14 21:58

Ahoj. Asi odpovím jinak. než zní dotaz. Spíš by jsi měl vážně přemýšlet nad tím, jestli to mocné obkopání a kačírkování je potřebné. O Nopovce ani nemluvím. Chceš to dělat jen proto, že je dneska u všech domkařů moderní, zrovna tohle provádět svým domkům? Spíš tu popiš, co tě vážně vede k názoru, že je zrovna tohle nezbytné. Nějaká úprava spádů a povrchů, může být výhodnější, než si dělat z podzákladí vodní štěrkovou jímku. Tak o tom popřemýšlej.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.