Tekutá lepenka

Od: Datum: 18.10.14 19:14 odpovědí: 3 změna: 18.10.14 20:24

Prosím o radu, mám malou dílnu a tam mi zatéká ze střechy. Chci se zeptat, zda existuje tekutá lepenka(IPA) nebo něco obdobného. Na střeše mám IPU. Děkuji vám za rady.Josef

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.10.14 19:19

Ano tzv. gumoasfalt ten se v těchto případech nanáší společně se skelnou tkaninou (perlinkou) a poté se celá střecha natře Reflexolem vyýrobce Paramo toť návod pří malých trhlinách , jinak hořák bombu najít a zašpachtlovat a poté Reflexol.

Ohodnoceno: 0x

Od: zepe®
Datum: 18.10.14 19:20

jak malou díru na malou stačí Bitumenový střešní tmel v kartuši cca 150,- na větší stačí navařit záplatu z ipy

Datum: 18.10.14 20:24

Pokud jsou viditelná místa prosaku,tak se dá použít nátěr vinylacetátovou hmotou Slovilax.Případně se střecha celá nastěrkuje polotekutou směsí slovilaxu s cementem.Jinak je nutno položit izolační folii na celou plochu střechy.

JABRAKA

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.