Územně plánovací informace

Od: Datum: 09.11.12 21:43 odpovědí: 4 změna: 13.01.13 13:01

Dobrý den,Chci stavět dům.

CHci se zeptat ci vše jste do mapky územně plánovací informace zakreslovali a jaké dokumnety jste k Úpi přikládali. Já jsem Úpi podal už před cca 40-ti dny a každý týden nosím nové dokumenty a dokresluji věci protože pánovi na úřadě to stále nestačí. Projektant nechápe a mí známí kteří stavěli také ne. Nejprve chtěl mapku s půdorysem domu a napsat jak je vzdáleny od hranic pozemku atd. Vyplnit Úpi do které se zapisuje jak bude nakládáno s dešťovkou přípojky atd. To vše jsem udělal ale Pak chtěl do mapky zakreslit vsak dešťové vody, nádrž na dešťovku a taky septik. Poté chtěl dokreslit přípojky. Poté zpevněné plochy. Pak chtěl vyjádření vodáren, čezu, O2 rwe k sítím. Pak chtěl hydrogeologický posudek. a pak si vzpoměl že potřebuje zakreslit i vjezd. Pak chce vyjádřejí od veškěrých sousedů. Dokonce po mě chtěl i vyjádření od správy životního prostředí a silnic jestli se mohu připojit na cestu a také povolení k překopu komunikace( to jsem ho nějak udolal a nakonec dodám až k ohlášce tak jak to má být).

Neznáte v jakém zákoně je napsána definice co vše musí obsahovat Úpi?. Je mi totiž 22 a mám pocit že pán se po mě doslova vozí a stále vymíšlí věci které se podle mě, známých i projektanta mají dodat až k samotné ohlašsce spolu s projektovou dokumentací. A jestli to nepřestane tak za rok mi bude nejspíš 44


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pacourek*
Datum: 10.11.12 00:25

Jsou to §18-102 zakona 183/2006 Sb

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jitv
Datum: 12.01.13 22:32

A další náležitosti v prováděcí vyhlášce 503/2006Sb a její příloha 1 a 2.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ga
Datum: 13.01.13 00:32

Zapomeňte na ÚPI a nechte si zpracovat dokumentaci k územnímu a stavebnímu řízení (pokud nedokážete sehnat potřebné souhlasy), nebo sežeňte podklady pro vydání územního souhlasu a projektovou dokumentaci pro ohlášení stavby. ÚPI pro ohlašované stavby, která nahrazuje územní rozhodnutí, od Nového roku neexistuje. Každá stavba musí být řádně umístěna na podkladě vydaného územního rozhodnutí, územního souhlasu nebo veřejnoprávní smlouvy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.13 13:01
avatar

je to nějaké zmatené. Stavebník nepřipravuje podklady pro úz.plánovací dokumentaci. Tyto podklady připravuje pro obec architekt nebo osoba oprávněná zpracovávat úz. plánovací dokumentace. Úřad po Vás zřejmě poaduje doklady potřebné k vydání Územního rozhodnutí pro stavbu. Pokud v UP není plocha pro stavbu ji dříve městem či magistrátem vyčleněna, nelze na ní vůbec stavět.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.