Sklep průsak vody

Od: Datum: 09.11.12 21:30 odpovědí: 1 změna: 12.11.12 23:15

rádcové chtěl bych poradit se sklepem sklep je zakopán ve stráni má betonový strop vystužený traverzami na tom je asfaltová lepenka (izolace )a na tom je 40cm hlíny ale zjistil jsem že u jedný traverzi odlupuje stuková omítka zevnitř prosakuje voda dnes jsem odházel vrstvu zeminy sloupal gumoasfaltovou lenku a zjistil vlasovou trhlinu můj nápad trhlinu vyčistit udělat betonový potěr po zatvrdnutí natřit penetralem alp (mám ho 20l ) nebo použit sokrat S 2802A 5kg, etrernal forte penetral taky je mám, který použit na to natřit gumoasfaltem a na konec dát gumoasfaltovou lepenku. mám na to jenom 3 dni prosím poradte a ještě dodám fotku není moc kvalitní foceno za šera foceno z horaSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: briketa007*
Datum: 12.11.12 23:15

Zdravim, pracuje Vam to a asi i pracovat bude, myslim ze betonový potěr to nezastaví, bych to vyčistil a zalil nečím pružným - silikonem, asfaltovým potěrem aj.. no a potom přes to navařil novou lepenku , klidně i ve dvou vrstvách a pak je třeba vyřešit odvod vody ze střechy... na to deravou nopovku (existuje neco primo na strechy) aby byla mezi zeminou a střechou mezírka kterou by mohla voda ze střechy plynule odtekat pryc.

Honza

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.