Drásaná omítka do interiéru

Od: Datum: 09.10.14 18:17 odpovědí: 3 změna: 12.10.14 21:38

Ahoj všem..prosím o radu .Chtěli bychom ozdobit jednu stěnu touto omítkou..nevím jak se jí říká ani jak na to...stěna je nově vyštukována a tak nevíme jak dál...děkuji..Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: roza*
Datum: 11.10.14 16:01

Proti gustu žádný diškutát, ale já bych si to na stěnu doma nedala. Sice to vypadá zajímavě, ale v krátkém čase se na tom usadí prach, umýt se to nedá a bude to vypadat hrozně. Potom se toho ještě ráda zbavíte. Venku se to dá ostříkat hadicí, ale co doma? Podobně dopadly "plastické tapety". Tahé výkřik módy, usazoval se na nich prach a už je s nimi ámen.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 11.10.14 17:24
avatar

Takže v tomto není žádný problém , postup je následující provedení hloubkové penetrace , natažení první vrstvy s perlinkou , natažení druhé vrstvy lepidla jak říkáme dvojky , poté penetrace probarvenou penetrací a následně ve vašem případě drhaná stěrka bratru akce za cca 350 ,- za metr čtvereční . V interiéru to vypadá velmi pěkně známý má takto upraven celý rd na wc má dokonce půl na půl omítku a marmolit (soklové keramické zrno)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jaa2
Datum: 12.10.14 21:38

aha a bez té perlinky by to nešlo?..nešlo by jen ten štuk napenetrovat a pak na to už rovnou tu omítku?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.