Připojení ohřívače vody

Od: Datum: 09.10.14 17:57 odpovědí: 4 změna: 09.10.14 20:33

Dobrý den, v obchodě ve skladu jsem do teď měl natáhlou jen studenou vodu na umývání. Teď mám koupený ohřívač abych měl i teplou. Chcu se zeptat jestli je potřeba před ohřívač dat všechny armatury nebo jestli by stačilo tam namontovat jen pojistný ventil co byl k ohřívači přibalen? Děkuju za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: petr76
Datum: 09.10.14 18:00

A uzavírací ventil mám od místa ohřívače zhruba 5m

Datum: 09.10.14 18:14
Bud mas tlakovej a tomu by stačil ten pojistnej kterej muže propoustet pokud mas moc velkej tlak na vstupu pak bys musel použít jeste redukcni ventyl. Prodavaj se jeste beztlakovy ale pokud tam mas pojistovak tak to bude tlakovej. Nejjednodusi je vyndat rohacek ze zdi místo něj dat tcko a namontovat 2ks rohacku jeden půjde na baterii jako studena druhej studena do ohrivace a z ohrivace tepla ba baterii. Pojistovak das podle zavitu před rohacek na studenou do ohrivace
Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.10.14 18:10

Petře, ale to musíte sdělit, jaký ohřívač jste si koupil. Páč já na malý provoz montuji ohřívač 3,5kW, a našroubuju ho místo kohoutku na studenou vodu. Žádný pojistný ventil tam není třeba. Pokud ale máte jiný velký ohřívač, se zásobníčkem, musí tam být pojištovací ventil, když je ve výbavě..

Ohodnoceno: 1x

Od: petr76
Datum: 09.10.14 20:33

Tlakový 10l, díky za odpovědi ještě sem se bavil se známím a už mám představu jak to udělat

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.