Praskliny zdi...pojistná událost

Od: Datum: 02.10.14 23:16 odpovědí: 1 změna: 03.10.14 06:20

Dobrý den, příští týden přijde techniklikvidátor k nám domů...V loni jsme měli povodeň..., teď jsme nahlásily praskání zdí přístavby...Pojistná událost se bude asi znovu otevírat... Jedná se o sedání přístavby a její odklonění od domu...cca již 5 cm... Přístavba už je postavena cca 15 let. Ale asi na ní nejsou plánky...ani ohlášená..Takže na černo..

Chtěli jsme nejprve přistavbu nechat opravit, ale firma nám řekla že to je na zbourání...Zdůvodu povodně...Teď tam dole prý vysychá hlína a následný její úbytek zapříčinil, že se přístavba propadá...naklání..

Otázka zní..Bude se ptát likvidátor, zdali je přístavba zkolaudovaná? Co mu mám odpověděť? Myslíte že to pojištovna uzná..:?Jak bude pojištovna postupovat? děkuji za rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.10.14 06:20

Dva pohledy - přízemní stavby do 18 m čtverečných nebylo nutné stavební povolení a tím kolaudace. U pojistky záleží na tom,kdy byla uzavřena a zda dotyčná přístavba je v pojistce zahrnuta

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.