Ako natlakovat kotol Junkers Eurostar

Od: Datum: 05.10.14 09:37 odpovědí: 4 změna: 05.10.14 19:55

Zdravim,

vedek by mi prosim niekto poradit ako spravne natlakovat kotol Junkers? V navode sa pise, ze mi to mal ukazat technik ale kedze mam byt v podnajme ziaden technik sa nekonal :) a prenajimatel teraz nieje doma.

Navod mam pre typ kotlu: ZE/ZWE 24/28-3 MF A, ZE/ZWE 24-3MF K

Foto pripojov tu-> https://www.dropbox.com/s/nb2…tyku1455jrs/IMAG0745.jpg?dl=0

Dakujem

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.10.14 10:24
Nafoukat expanz na 0.5 bar, poté napustit vodu na cca 1.3-1.5 bar.
Ohodnoceno: 0x

Od: hawkeye
Datum: 05.10.14 10:58

Viete mi prosim povedat ako postupovat - presny navod? ktory ventil je naco atd?

Vlastne kurenie mam 1x takze sa do tohoto vobec nevyznam

Dakujem

Datum: 05.10.14 12:02
Mám jiný model, ale mělo by to být stejné. Nahoře shora by měl být na expanzce autoventilek. Tam se dofukuje vzduch. Pozor - kotel musí být bez vody! Nafoukat na půl baru, zjistit jestli ventilek tesni a neunika tlak, naslinenim treba, jako běžné kolo. Pak stačí dopustit vodu. Někde po přívodu vody do kotle by mel být napousteci ventil. Mám takový malý červený.
Ohodnoceno: 0x

Od: hawkeye
Datum: 05.10.14 19:55

ako to tak citam, pockam na majitela...kotol nam zohrieva studenu vodu na teplu takze voda v nom bude...a ked neviem dotlakovat a urcite ho nebudem vediet vypustit atd :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.