Střešní okna Roto

Od: Datum: 04.10.14 17:18 odpovědí: 7 změna: 07.01.15 10:32

Dobrý den, rád bych znal Váš názor na střešní okna Roto.

Snažil jsem se srovnávat s běžnými okny na trhu, Roto mi však zatím vychází asi nejlépe, co se týká poměru cena/kvalita. Sympatické je mi i to, že to jsou němci a mají záruku 15let. A další věc, rád bych totiž okna celoplastová kvůli vlhkosti (v patře plánujeme mimojiné velkou prosvětlenou koupelnu a něco jako zimní zahradu/posezení s hodně květinami pro manželku), což třeba Velux má jen poplastované, co jsem četl. Také nechci zbytečně utratit balík, jen proto že to má „značku“ a má to každý, rád bych preferoval kvalitu a rozumný přístup.

Poradíte? Děkuji!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.10.14 21:05
V klidu pořiďte Roto, má je každý kdo nemá Velux
Nakonec záleží na kvalitě montáže více než na oknech samotných...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.10.14 08:54

Dobry den, na dome ame roto a jsou bez problemu.

Od: zdenekdvorsky
Datum: 13.10.14 21:00

Měl jsem měl plastové Roto a v zimě mi ním táhlo a taky šlo špatně dovírat, protože křídlo pracovalo a navíc promrzalo *ee* Po několika letech sem ho vyměnil za bezúdržbový (poplastovaný) VELUX a mám klid. O okno se nestarám, v pohodě funguje *palec* Při porovnání cen bych nesouhlasil s rozumnou cenou – VELUX byl levnější. Jedině co je možná argument je záruka, tu když jsem si je kupoval takovou nedávali, ale otázka je, jestli by se vztahovala na problém co jsem s nimi všemi měl...

Od: strejdapaja*
Datum: 26.10.14 23:56

Děkuji Vá za názory, jsem rád, moje rozhodování pro Roto jde správným směrem! Velux můj favorit není. Dám vědět, jak to celé dopadlo :)

Datum: 27.10.14 15:05

Jestli bych mohl poradit ze svoji skusenosti tak bych radeji volil Roto v dobre vire jsem koupil zakaznikovi Velux a byl jsem prekvapen nekvalitnim provedenim dreveneho ramu u okna,hure se zaviralo nedalo se to srovnat s Roto okny,jedinne na co jsem si nemohl stezovat bylo kvalitni oplechovani u Veluxu.

Ohodnoceno: 3x

Od: sfdi
Datum: 22.11.14 20:18
Mam v podkroví 10 oken svazoval jsem roto nebo fakro a zvítězilo fakro nadmíru spokojen

Od: strejdapaja*
Datum: 07.01.15 10:32

Díky i za další názory, píšu jak jsem slíbil. Nakonec jsem opravdu zvolil Roto a zatím veliká spokojenost. Co jsem tak na okna před montáží koukal, vypadají opravdu bytelně a mají pevné precizní panty, jinak nikde žádné nedodělky, odchylky, špatné sváry plastu a tak. Samotní montážníci naprosto v pohodě chlapi, čistá a rychlá práce. Jsem spokojený, takže za mě doporučuju.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.