Čím natřít orezlé držáky na okapy?

Od: Datum: 01.10.14 11:37 odpovědí: 3 změna: 01.10.14 15:31

Mám starší držáky na okapy, které delší dobu ležely na půdě a tudíž povrchově trošku reznou. Nyní je budu používat, takže je míním odrbat ocelovým kartáčem a potom natřít. Mám je nejdřív natřít základovkou a pak barvou nebo rovnou barvou?Jakou barvu byste mi doporučili, aby x let na těch držácích vydržela?

Díky za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.10.14 12:18

No buďto použijte tzv jednošichtovku, nebo po staru základem a vrchním nátěrem. Artiklů je nespočet. Hostagrung, hemereit nebo jak se to píše.Já bych šel do jednošichtovky, nějakou kladívkovou.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.10.14 14:37

vůbec bych o tom nepřemýšlel mám jí nesčetněkrát ověřenou http://hammerite.heureka.cz/

Ohodnoceno: 1x

Datum: 01.10.14 15:31

Ahoj. Rozhodně s tím Komaprimem naděláš spoustu parády. Ani nemusíš nějak extra drbat nějakou tu jemnou rez. Určitě ale odstraň nějaké reznoucí bubliny a podobné nerovnosti. Tyhle barvy reagují s tou jemnou rzí. Minulou sobotu a neděli jsme vytřeli asi 10 kg červenohnědé v lesku. Je to nádhera sama.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.