Lepení betonu

Od: Datum: 30.09.14 18:00 odpovědí: 3 změna: 30.09.14 19:39
avatar

Mám na schodišti k venkovnímu vchodu stupnice provedené z betonových dlaždic, které vždy částečně přesahují nad spodní schod. Dlaždice byly nalepeny nějakým stavebním lepidlem či tmelem, které teď po létech povolilo a některé dlaždice se uvolnily. To je nebezpečné. Pokud stoupnete na kraj schodu, dlaždice se může vyvrátit. Čím je mám spátky připevnit? Musí jít o tenkou vrstvu, aby výškově jednotlivé dlaždice v jedné řadě na sebe navazovaly (anebo bych musel odsekat a podlepit všechny v řadě).

Díky za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.09.14 18:38
Nizkoexpanzni montážní penou
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.14 18:56
avatar

Minulý týden jsem provizorně přilepil uvolněné dlaždice, páč rovněž hrozilo nebezpečí. Jelikož jsem pistoli s pěnou zapůjčil na stavbu, použil jsem lepidlo Mamut. Nežli se zadá rekonstrukce schodiště, bylo to provizorní řešení.

Dlažby zatím drží, uvidíme zimu..

doplněno 30.09.14 19:56:

Třeba Tytan 753

lepidlo PU

(lepící pěna)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 30.09.14 19:39
avatar

Vidíte, Mamut mě nenapadl. Zkoušel jsem taky provizorně Pattex Fix, ale ten nevydržel a navíc je to do interiéru, takže by tomu asi zima stejně dala co proto. Ale ta montážní pěna bude asi to nejlepší. Měla by to být ale ta co neexpanduje, že? (k lepení parapetů atd.) Nevíte označení?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.