Luxusní interiér

Od: Datum: 30.09.14 11:00 odpovědí: 4 změna: 30.09.14 17:21

Čím se odlišuje krásný, luxusní a pokud možno nadčasový interiér(od stěn až po nábytek) od těch "běžných"? Tipy, nápady a konkrétní linky?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.09.14 13:39
avatar

odlišuje se zejména nestandardní cenou, která je dána jednak designem a jednak použitým materiálem, který nebývá běžný a právě proto je to luxusní. Př. auto v interieru vykládané přírodním dřevem opatřené silným lakem atp.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: kim®
Datum: 30.09.14 14:51
avatar

Třeba otevírání dvířek servomotorem


Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.14 16:00
avatar

Interiér se může lišit podle požadavků zákazníka.I levná práce může vytvořit pěkný a příjemný iínteriér a působit na obyvatele příjemně.Za posledních 20 let jsem zákazníkům lepil tapety,už i v tomto sortimentu se výroba postarala o značný pozitivní vývoj.Myslím,že právě tato úprava povrchů je nedoceněná.Co se týče stavebních úprav,používají se nové typy oken,nové podlahy a vybavení kuchyňských linek.Také se podstatně vylepšila (a zdražila) bílá technika.Vylepšení doznaly rozvody vody i elektřiny.Také jsou na trhu luxusní obklady a dlažby.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maaruska
Datum: 30.09.14 17:21
I levná práce může vytvořit pěkný a příjemný iínteriér a působit na obyvatele příjemně.To máte jistě pravdu. Jak ale za dobrou cenu, dosáhnout luxusně, čili draze nebo stylově působivého vzhledu?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.