Bedna na brambory

Od: Datum: 26.09.14 12:43 odpovědí: 6 změna: 27.09.14 21:21
Dobry den.
Potrebuji misto na uskladneni brambor a kompotu. Chtel bych na to vyuzit starou skrin na pude. Problem je, ze na pude mrzne. Moje predstava je oblepit skrin 100mm polystyrenem a na nekolika mistech vyvrtat 10mm otvory, aby slo k bramboram trochu vzduchu. Bude to fungovat, aniz by brambory plesnively nebo zmrzly? Diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.09.14 13:14

Ahoj. Nebude to fungovat. Škoda investic i práce. Časem to promrzne a kompoty popraskají a brambůrky zhynou. Nejlepší je nějaký sklep. Brambory chtějí skladovací teplotu asi 4-5 st..

doplněno 26.09.14 16:10:

Byl jsem na kafi u souseda a on se pochlubil, že si koupil asi 1q brambor na uskladnění. Za 12 Kč kilo. Sklep sice má, ale kdyby si koupil 20 kg brambor s NORMĚ krásné, zdravé, oprané a za 5 Kč. Tak je do pár dnů taky zblajzne a ani se nijak nestihnou kazit. Pořád je v nějakým krámě nějaká akce. Jen mám skušenost s bramborami z PENNáče. Když se koupily v pátek, tak se musely zlikvidovat tak maximálně do pondělka. Pak už začaly černat, šednout a bělat. Prostě na vyhození. Tak že, menší množství na kratší dobu použití. Kdo by dneska chtěl krechtovat?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 26.09.14 13:21

Zateplení je naproso k ničemu, když uvnitř není zdroj tepla. Takže to promrzne tak jako tak, jen to bude trvat o trošku dýl, ikdyž s těmi větracími otvory ani o moc ne.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.09.14 15:08

dobry den, zvazte vykopani krechtu na zahrade.

Datum: 26.09.14 15:45

Také doporučuji krecht.

JB

Od: fido
Datum: 26.09.14 17:50

. už nic vygoogloval jsem si to ( možno smazat)

Datum: 27.09.14 21:21

Diky za reakce. Musim vymyslet neco jineho, mozna ten krecht.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.