Pomalý ohřev vody

Od: Datum: 23.09.14 20:36 odpovědí: 1 změna: 23.09.14 21:40

Dobrý den,

mám plynový kotel Therm a mám problém se strašně pomalým nahříváním vody, mám kvůli tomu hodně velkou spotřebu, vždy když se chce člověk osprchovat nebo jen umýt nádobí musím počkat minutu než se mi teplá voda nahřeje...prosím poraďte. Děkuji za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.09.14 21:40

Ahoj. Uvedený popis problému postrádá větší popis uvedeného zařízení. Ten kotel je kombík bez zásobníku, nebo s? Jak daleko je uvedený výtok, ze kterého teče ta málo ohřátá voda? Ta případná větší vzdálenost od kotle by vysvětlovala, proč je ta voda chvíli nedostatečně teplá. Pokud je to prostě tak, odtečení pár deci studené ,,teplé,, vody je normální. Nebo je něco špatně na nastavení ohřevu TUV.

doplněno 24.09.14 15:20:

Hm. Zdáse, že jsem jako jedinný naletěl tazateli na lákavou provokaci. Ale, byl jsem první a taky i poslední.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.