Horkovzdušná trouba

Od: Datum: 22.09.14 16:41 odpovědí: 2 změna: 22.09.14 18:46

ahoj, nastěhovali jsme se do bytu, kde je vest. sporák plynový a elektr. trouba, kde je i horký vzduch,zatím jsem s horkovzduš. troubou nepekla, našla jsem .že se dává tak o 20 st. méně než při použití el, trouby vrch spodek, ale nevím ,jak čas zkrátit nebo prodloužit. o kolik,, nemám žádné recepty

díky za radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 22.09.14 17:55

Horkovzduch je fofr.Také snižuji cca o 20 st.Je na tom báječné,že se vše upeče krásně rovnoměrně,nemusíte se ničeho bát.Ovšem,ze začátku buďte opatrná a raději to pečlivě kontrolujte,aby se Vám dobrůtky nepřipálily.Já jsem si k tomu dávala židli a hlídala a hlídala...Obzvláště koláče,dorty a cukroví.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.09.14 18:46
Ono to bude tip od tipu trouby trochu jiné. Naše trouba peče přibližně stejně na tělesa jako na vzduch. Jako obrovskou výhodu ale vidím to, že můžu strčit čtyři plechy nad sebe a ještě může být na každém něco jiného. Klidně maso a buchty najednou.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.