Kde se domoci pomoci

Od: Datum: 22.09.14 12:55 odpovědí: 3 změna: 22.09.14 15:31

Dobrý den. Bydlím včinžovním domě a přímo proti oknům roste mohutný jehličnatý strom. kromě toho,že padající jehličí zanáší okp a svod dešťové vody, stro neuvěřitelně stíní ve třech bytech. Pokud není jasné počasí,musíme celý den svítit. Město nechce povolit poražení strom kvůli "ochráncům přírody". N evíte jak se mám ochránit já? Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 22.09.14 13:00

Bombardovat je, on strom může též "zajít". Žádost podat všichni.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.09.14 13:14
avatar
Někdy to je boj. Známej řešil dost podobný problém.
Když už opravdu nevěděl kudy kam, vzal si dva papíry, na jednom žádost o pokácení a na druhým bylo napsaný, že v případě pádu stromu mu úřad zaplatí veškerou škodu.
Vyrazil v úřední den hned ráno, sebou pro zvýšení účinku proviant a příslušnému ouřadu řekl, že času ma dost, jídla a pití taky, tudíž dříve neodejde dokud jeden z těchto dvou papírů nebude mít potvrzenej. No, nějakou hodinu to trvalo, ale pak ouřada změknul a hádej jakej papír měl potvrzenej?
Ale ne každej má na podobný řešení čas a hlavně náturu.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: trtr
Datum: 22.09.14 15:31

Zdravím ,je to boj, ale všechno jde. V rámci revitalizace zeleně tam dáte třeba nějakej keřík a úřad bude spokojen. Řeším něco podobného a mám přislíbeno, že 1.10.2014(podzimní klid stromů) může jít strom dolů. V odůvodnění je, že kořenový systém narušuje stavbu a celkově strom ohrožuje okolí (listí též obtěžuje, ale to jsem neuváděl).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.