Zabezpečovací systémy

Od: Datum: 14.09.14 15:26 odpovědí: 8 změna: 08.01.16 09:26

Dobry den uz 2x nam vykradli garáž během měsíce potrebuji poradit nějakou firmu která děla bezpečnostní systémy a když jse něco stane hned jde vse na policii děkuji mnohokrát

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.09.14 15:34

Nejdříve to trochu vydýchejte. Pokud chcete poradit nějakou firmu, tak určitě ne na druhém konci republiky, takže by to chtělo uvést alespoň rámcově vaše bydliště. Jestli tomu dobře rozumím, přál byste si zařízení, které spustí alarm někde na policii a policajti všeho nechají a půjdou se podívat na vaší garáž. Takhle to ale nefunguje. Chcete-li, aby se při alarmu někdo věnoval vaší garáži, je třeba mít alarm napojen na pult centralizované ochrany, který v pčípadě poplachu vyšle zásahové vozidlo. Ovšem jedná se o službu, která je zpoplatněna měsíčními platbami. Co vím, tak v našem okolí tato služba funguje za cca 500 korun za měsíc za rekreační chatu. U garáže to bude patrně méně.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.09.14 15:49

Platí to co píše hujer,já jen doplním,že existují systémy,které při pokusu o vloupání zašlou varovnou SMS na Váš telefon. Další postup je již na Vás.

Datum: 14.09.14 15:53

Propojení EZS jde pouze na PCO nikoliv na PČR,
vaše garáž není banka :)

doplněno 14.09.14 16:09:

EZS = Elektronická zabezpečovací signalizace
PCO=Pult centralizované ochrany (každá bezpečnostní služba má svůj)
PČR= Policie české republiky

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.09.14 15:58

Ale některé objekty jsou napojené na PČR (PCO) a ne na SBS, takže by mne zajímalo jak to jde udělat.

doplněno 14.09.14 16:12:

machr: bohužel machrujete na špatného člověka, PČR má OHS, které drží PCO, to má v autě desky s čísly objektů a je na ně napojeno EZS např. banky, benzínky a další objekty. Takže na ně nejdříve vyjíždí hlídka PCO OHS PČR, zvlášť je soukromé PCO SBS (Jablotron, Kruh, Securitas apod.).

doplněno 14.09.14 16:19:

všeobecně http://cs.wikipedia.org/wiki/Pult_centralizovan%C3%A9_ochrany

ale jak říkám, informace o PCO PČR jsem nikde nenašel

Datum: 14.09.14 18:21
Ano ale pokud je objekt připojen na pco tak vždy je tam vozidlo z pco první... Policie neni povinná vam suplovat pco... Ty tam jezdí až když se něco opravdu stalo...
O pco vyjezdovem vozidle si nedělejte žadne iluze. Zloděj se jim většinou ještě vysměje a uteče.
Pokud ten pachatel ví o pco že maj jen jedno nebo dvě auta na stanici , pokud není hloupý tak nepřijedou včas .
Víc možnosti jak obelstít ezs a pco nebudu rozvádět.

Datum: 14.09.14 19:50

Znovu opakuji, že policie jako taková má přímo hlídku PCO, kdy některé objekty jsou napojené přímo na ni, bez ohledu na soukromé bezpečnostní služby.

doplněno 14.09.14 19:50:

A skutečně ne vždy jsou tam pracovníci SBS jako první.

doplněno 14.09.14 20:25:

Tak se mi to podařilo najít. Pro další lidi, kteří ze mě budou chtít dělat opět blbce:

http://www.denik.cz/ustecky-k…-stredisko-20130731-jwrn.html

"Součástí centra je také pracoviště pultu centralizované ochrany." Bohužel to tam není více popsané. Až budu mít čas, tak to zkusím zjistit a časem doplním.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 07.01.16 23:13
Pult pco na pčr je především pro uřady, finančaky atd. Moc sei nechce veřit že je to dostupná služba občanům.

Datum: 08.01.16 09:26

Když už jsi tuhle otázku znova otevřel, tak před cca 5lety jsem byk napojen na pult u PČR.

Policie mě sama kontaktovala a nabídla napojení na svůj pult mojí prodejnu s elektro. Je to na rozhodnutí PČR koho napojí.

Takže pokud má někdo v garáži cenné věci, dokáži si představit i napojení garáže na PCO PČR.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - online hry | ProTebe.cz - dopisy, básničky, sms | Změna času | PixWords nápověda slov | Pic Words nápověda