Porucha pracky

Od: odpovědí: 3 změna:

Zdravím chci se zeptat mam pračku whirpool na 5kg pradla a občas vipustí vodu jak má a občas nevipouští a naopak to spíše teče vrchem přes šuplík. čím to může byt? hadice jsou průchozí a dole v čerpadýlku nic není.

3 odpovědi na otázku

 

 


0x
avatar kimba

Že nevypouští občas by mohlo být způsobeno například uvolněným kablíkem vedoucím k čerpadlu. Může to být i chybou v programátoru. Že vám to teče vrchem přes šuplík bych nepovažoval za pravděpodobné, protože voda obvykle do vrchu neteče. Ovšem, když pračku nakrmíte hodně práškem, vytvoří se množství pěny, která může unikat jedině tím šuplíkem - snižte množství prášku.

 


0x

U vstupu do odpadu bývá pračkový sifon, v něm bývá kulička na pérku - zkusil bych to zkontrolovat, může to být zde zanešené.

 


0x
avatar nonek

a při napouštění je to v pořádku? nebo nateče vody více, ne jak normálně? je to v pořádku při napouštění na praní i na máchání? nebo je problém v obou případech?

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]