Potřebuji plynoměr p roceouze na 3 měsíce v

Od: odpovědí: 4 změna:

Dobrý den , ve své chatě potřebuji plyn jenom 3 měsíce ročně. Lze na zbývající dobu 8 měs. plynoměr "a platby s tím pozastavit aniž by bylo za potřebí platit za revize a podobné úkony? Děkuji

4 odpovědi na otázku

 

 


0x
avatar ben

Dobrý den, myslím, že to možné není. Vy můžete ukončit odběr, dodavatel plynu si ten plynoměr odmontuje a Vy přestanete platit. Jenže, potom budete zase žádat o to nové připojení, budete k tomu potřebovat tlakovou zkoušku a revizní zprávu a čekat na montáž plynoměru. Raději si na těch osm měsíců snižte zálohu na udržovací poplatek (asi 100,- Kč) a bude to bez problémů. Můžete se s dodavatelem i domluvit, že nebudete platit každý měsíc, ale třeba dvakrát za rok větší částku - lze to dohodnout, když to vysvětlíte. Zdravím!

S dodavatelem máte určitě sjednané Obchodní podmínky o dodávce plynu. Veškeré změny musíte projednat s ním.

 


0x

Ahoj. Já jsem za plynoměr platil před asi 3 lety 65 Kč měsíčně. Je možné, že to už zase zdražili. Nech ho tam a cvakej. Výjde to tak levněji. Ahoj.

 


Díky všem za odpovědi . Pokud to tedy shrnu , tak nejlepší a nejekonomičtější bude když zařízení přetryskuji a pojedu na propanbutan - žádné poplatky , revizní zprávy , tlakové zkoušky atd... Díky všem.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]