Vrtání železné postele a úklid..?

Od: Datum: 07.09.14 17:17 odpovědí: 7 změna: 07.09.14 22:11
avatar

V mém pokoji se vrtala železná postel, kvůli nějaké vadě. Už ani nevím. Nebyl jsem ani u toho. Ale vím, že v pokoji jsem měl v době vrtání můj notebook.

Také vím, že se vysávalo vysavačem až po vrtání. Podle mě je lepší, když druhý člověk drží vysavač u vrtačky, je to spolehlivější. No ale když jsem u toho nebyl, a rodina to dělala beze mě, nemohl jsem jí to připomenout...

Nedovedu si představit železný pyl, který teď může létat po pokoji. Jak může vypadat, a jak mi může uškodit? Napadá mě : dostat se do oka, dostat se do notebooku. atp. Nejsem neurotik, jsem jen hodně zaměřený na čistotu, a na to, aby náš byt byl čistý.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 07.09.14 17:21
avatar

Dobrý den, to, co vznikne při vrtání do kovu, padá na zem a rozhodně to nepoletuje v ovzduší.

Stačilo vysát železné piliny z podlahy a je dokonale uklizeno. NTB je to poslední, co by železné piliny napadly, vdechovat je nemůžete a buďte v klidu. Zdravím!

Ohodnoceno: 4x
 
Od: nickys
Datum: 07.09.14 17:27

Jste si opravdu jist, že nejste neurotik?

Ohodnoceno: 6x
 
Od: paw®
Datum: 07.09.14 17:29
Uz jste videl letat zelezny prach? Napada to na zem, vysaje a hotovo. Kdyz sedite s NB na zahradce hospody u rusnejsi cesty, tak prachu zbastite mnohem vuce vy i vas NB nez z toho vrtani.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 07.09.14 17:37
avatar

Železný pyl co létá? To je nějaká novinka?

Jediné, co Vám nyní hrozí je to, že šlápnete na šponu od vrtání a vrazíte si ji do nohy - pokud tam nějaké zůstala.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 07.09.14 20:10

vyjma toho, že jsem ještě neviděl železnou postel, tak ten železný pyl už tuplem ne, ale jestli mělo jít o železný prach, tak ten už dávno sedl a pokud se vysávalo, tak je ve vysavači, být tebou, tak to neřeším

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.09.14 21:33
avatar

Manžel často něco řeše, brousí, piluje, svařuje-sedím s ním v dílně a ty malé železné piliny mi ještě vůbec nic neudělaly, pravda, takový horký kousek od svářečky co vám vletí do boty, to je nepříjemné. Pro váš klid, pokud pracuje se dřevem ani ty piliny mi nic nedělají. "Nejsem neurotik", patrně trpíte nějakou fobií, ať se vám to líbí nebo ne, já to vidím na léčení.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.09.14 22:11
avatar

Kdyby to byl psychický problém, byl by to problém s "fobií ze špíny".

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.