Jak reklamovat

Od: Datum: 06.09.14 20:51 odpovědí: 3 změna: 07.09.14 00:33

Dnes jsem zakoupil v Bauhausu průtokový ohřívač. Jaké bylo překvapení po jeho zapojení. Ohřívač sice vodu ohřál, voda tekla teplá. Ale k údivu tekla i ze zmíněného ohřívače spodem. Šel jsem tedy na reklamaci, nejprve nevěděli a poté zavolali odborníka. Ten mi zdělil, že do průtokového ohřívače voda nepatří. Tak jsem se docela zděsil, když je to určené na ohřev vody.Prodavač po prozkoumání ohřívače z kterého tekla voda i když není zapojený mi zděli že si počkám 30 dní než to projde reklamací. Takže si vodu na nádobí ohřívám opět v konvici. Poraďte jak toto vyřešit.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.09.14 20:54

Na reklamaci je třicet dní,tak,že vám nezbyde než čekat.

doplněno 06.09.14 20:55:

Nebo odstoupit od smlouvy vrátit zboží do 14 dní lze.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 06.09.14 21:52

Domnívám se, že ono odstoupení od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů se vztahuje pouze na nákupy "na dálku", tedy např. e-shop. V opačném případě by z kamenných krámů byly půjčovny. Nebo se zase něco změnilo?

doplněno 06.09.14 21:57:

Přes těch 30 dní skutečně nejede vlak. Zkusil bych vyčkat pár dní a potom začít prudit prodejce. Třeba vyměkne a vyřídí to rychleji. Voják se stará, voják má. Aspoň u nás v práci raději "prudicího" zákazníka vyřídíme přednostně, než bychom obden ztráceli čtvrthodinu posloucháním litanií po telefonu.

Ohodnoceno: 0x

Od: pcmani*
Datum: 07.09.14 00:33

no sice vidím jak reklamovat ale ještě je tu jedna otázka kupoval jste jej i s baterií nebo bez? a je tlakový nebo beztlakový? protože sem přijel k něčemu podobnému zavolali mě jestli bych se nemoh kouknout na průtokáč že koupily nový a že teče když jsem obhlédl zjistil jsem že si koupili beztlakový a baterii měli na tlakový a ejhle ohřívač se jim otevřel tak aby vám nezdělili něco podobného

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.