Krovinořez John Gardener G81061

Od: Datum: 06.09.14 13:05 odpovědí: 4 změna: 06.09.14 17:36

Dobry den.

Prosím, Vás o radu. Koupil jsem si krovinořez , ale mám problém když motor nastartuji a chci aby se roztočila struna. tak to nejde můžu mačkat tlačítko kolik chci a ani se nepohne. Můžete mi prosím poradit.

http://translate.google.cz/translate?hl=cs

děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.09.14 13:17

Asi neovládá plyn,třeba je vypadlé lanko.Pohybuje se táhlo na motoru?

Ohodnoceno: 0x

Od: trtr
Datum: 06.09.14 13:22

Zdravím, jednak si myslím že koupí tohoto křovinořezu jste udělal velkou chybu, ale budiž. Váš problém je v tom, že nemůžete přidat plyn, nebo plyn přidáte, ale struna se netočí? Pokud je to to první, tak ovladač plynu, přetržené lanko či zaseknuté v bowdenu. Pokud je to druhý problém, tak odstředivá spojka či hnací hřídel, případně pružný člen se zlomil či vysunul z unašeče.

Pokud dokážete základní demontáž, tak byste to mohl spravitz sám, jinak najděte někoho šikovného a požádejte jej. Třeba to bude jen drobnost.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.09.14 13:44

Ahoj. A když mačkáš ,,tlačítko,, , tak se ti motor nějak rozbíhá do otáček? Nebo ti jde furt na volnoběh? To je to podstatné na věci. A to tlačítko je rukojeť plynu? Nebo, co to vlastně mačkáš? Rukojeť plynu, má u sebe ještě jedno takové pojistné tlačítko. Jakoby na druhé straně plynu. Obě ty věci, se musí mačkat a držet najednou. Tak to popiš. Ahoj.

doplněno 06.09.14 20:45:

Doplňuji, když by jsi měl po startu zapnutý sytič, tak by při přidání plynu motor většinou zhasne.

Datum: 06.09.14 17:36
Motor nejde do otáček když máš páčku sytiče nahoře. Po nastartování ji musíš dát směrem k nádrži. Jestli jde motor za plynem ale dole se nic netočí tak je problém buď v odstředivé spojce nebo se dole nad úhlovým převodem protáčí kardan. Obojí je samozřejmě důvod k reklamaci. Jinak nedej na kecy žes udělal chybu tím žes ho koupil. Mám ho pátý rok, používám ho od jara do zímy prakticky denně a motor furt drží. S trojzubým kotoučem seká i podrostlou trávu na půl plynu zatímco Husqa kterou jsem měl před tím řvala jak divá a stejnou trávu brala jedině na plný plyn ačkoli podle objemu motoru měla jen o 6kubíků miň.
Jen jedna rada - je to číňan tak před prvním použitím a pak každý měsíc vem imbus a dotáhni všechny šroubky jinak jich půlku poztrácíš. Nezapomeň na šrouby pod vzduchovým filtrem - dotažení karburátoru. Ty se teplem povolí a motor pak bere falešný vzduch tím dostává chudou směs a pak nechce startovat.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.