Podkroví - obava z výstavbu

Od: Datum: 04.09.14 12:24 odpovědí: 1 změna: 04.09.14 13:18

Může mě někdo poradit firmu pro půdní vestavbu na klíč. Výběr jsem nalezl na stránkách estrechy.cz, ale z našeho okolí nikoho neznám. Jedná se o lokalitu Pelhřimov. Trochu mě viděsili fotky některých nových interiérů, které jsem viděl na http://estrechy.cz/clanek-10-…hyby-pri-aplikaci-parozabran. S pokrývači jsem již prožil hotový horor a nyní mám hrůzu z dalších stavebních činností. Děkuji moc za tip nebo radu.

Jaromír Beránek

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.09.14 13:18

Beránku, ukázky špatné práce od odborníka na folie pana Rypla jsou známé. Jak poradit s firmou, aby udělali kvalitní práci? Zkuste si domluvit kontrolora na stavbě, kterému věříte. Páč já třeba přijedu k někomu na stvbu, že se zákoazníkovi něco nelíbí, ae ono to je skoro OK. Ale další horší závady zjistím při prohlídce díla.

Klidn i pana Rypla na kontroly parotěsnosti foliie.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.