Breberky ve dřevě?

Od: Datum: 02.09.14 10:21 odpovědí: 2 změna: 02.09.14 17:41

Dobrý den, koupili jsme srub a toto je v jenom místě na stropě. Co to je? Srub nebyl leta využívaný. Jsou to pavučinky od nějakého brouka co tam byl v mouce nebo je to něco závažnějšího? Je to asi 2 m od špajzu, nikde jinde to není. Žádné dirky ve dřevě nejsou. Jako normální pavučina mi to nepřipadá.

Díky mocSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 02.09.14 11:37
avatar

Dobrý den, netroufám si na přesné určení, ale zdokumentováno to máte. Já bych to nyní pečlivě očistil, provedl "rozbor" (piliny nebo trus), poklepal na strop, jestli bude něco dále vypadávat nebo ne, prohlédl znovu dřevo a počkal. Pokud se to začne tvořit znovu, tak tam pod stropem asi něco bydlí nebo jen vypadává škvírou obsah stropu (výplň). Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.09.14 17:41

Ahoj. Pokud tam nejsou vidět nějaké dírky od nějakého hmyzu, tak by to měla být dobrá informace. Vyber si největší chuchvalec tý pavučiny, polož si to na nějakou podložku a pokus se ji rozebrat. Je možné, že by v tom mohl být nějaký lapený hmyz. Ten by byl vysátý a právě zabalený do toho kokonu. Všechny pavučiny bych totálně odstranil a připevnil pod ten prostor nějakou desku. Pokud na ni nebude něco padat, mělo, mohlo by to být v pořádku. Právě, že ty dírky by mohly být nějaký problém. Tak se na to koukni a budeme uvidět. Ahoj.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.