Zamek fab

Od: Datum: 31.08.14 11:44 odpovědí: 3 změna: 31.08.14 13:15

Dobrý den jak se mam dostat do zámku. Deti zamkly garaž a už nejde odemknout. Klíčem normálně otačím ale neodemkne se prosím o radu


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.08.14 11:49
avatar
Cítíš pohyb v zámku jak se pohne závora nebo točíš klíčem bez omezení víc než dvakrát na každou stranu? Většinou praskne spíš horní zapadka od kliky než že by se to stalo u zámku.
Ohodnoceno: 1x
 
Od: mire
Datum: 31.08.14 13:15

V naprosté většině případů je to jak píše @totak, praskne horní západka a zůstane v protiplechu. Řeším to zahnutým plechem a šťourat..., případně vrtám dírku za protiplech ( nebo do futra ) a šroubovákem se zlomená západka nechá vystrčit.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 31.08.14 11:58
avatar

Záleží jaký máš možnosti a jaký máš dveře od garáže. Osobně v drtivý většině případů FABku lámu hasákem, ale tady si myslím, když jde klíčem otočit, že bude FABka v pořádku a problém bude se zámkem.

Takže bych sundal štítek, pokud to jde a mezi klíčem a klikou dveře rozvrtal, dostal se na samotný zámek, ten taky rozvrtat a šroubovákem zasunout střelky. Pak půjdou dveře otevřít a po otevření se vymění zámek a po zpětném našroubování štítku se schovají i rozvrtaný dveře.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.