Neviditelný plot

Od: Datum: 29.08.14 13:11 odpovědí: 2 změna: 31.08.14 01:05

Dobrý den, přátelé mám tento problém, když mě začíná utíkat pes mimo pozemek mám natažen kolem pozemku tak zvaný neviditelný plot a pokud se dostane k blízkosti tohoto plotu je varován zvukovým signálem a pokud neuposlechne dostane menší výboj. Ale bohužel se mě po delší době přerušil vodič , který je zakopán v zemi. Nemáte někdo radu jak zjistit kde je přerušen. Nedá se to nějak doměřit kopat znovu to nebudu a psa na řetěz také vázat nechci.Moc děkuji za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.08.14 18:49
Existují indukční měřáky na hledání kabelů ale to je dost drahá sranda. Jestli to funguje na stejnojmenný proud tak by teoreticky měla část napojená na + pól fungovat až k místu přerušení takže by se to našlo s obojkem v ruce. jinak nezbyde než kopnout uprostřed a když to bude pod proudem tak zas na půl vzdálenosti mezi zdrojem a koncem a když nebude pod proudem tak rozpulit vzdálenost od půlky zpátky. To je lepší systém než to kopat celé znova.
Ohodnoceno: 3x

Datum: 31.08.14 01:05

Nejhorší je to ,že to celkový obvod má. Ale jak mě prodejce psal tak se mohlo stát, že někde se porušila izolace. A překopad znovu zahradu to se mě teda nechce.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.