Hořák tzv. Letlampa - jaký?

Od: Datum: 28.08.14 13:23 odpovědí: 6 změna: 29.08.14 12:24

Zdravím,

ráda bych se zeptala na Letlampy aneb speciální plynové hořáky. Nevím, na co to všechno je, ale otec se nad tím strašně rozplýval, že je to úžasné na zapalování grilu a podobně, tak to sháním jako dárek. Tak bych uvítala více informací. Co jsem se tak dívala, lze to sehnat od 310kč, plastové. O 200kč již kovové. Jak už jsem řekla, nejspíše by tento hořák měl využití pouze na rozdělávání ohně, na grilu ap., žádné stavitelské práce, tak by mě zajímalo, jestli má cenu v tomto případě se zajímat o rozdíl mezi kovovou a plastovou verzí? Také jsou některé hořáky s "piezem" a některé bez, ovšem vůbec netuším, co to je, tak jestli by byl někdo tak hodný a vysvětlil mi to(na co to je potřeba, jestli se to kupuje zvlášť nebo jestli to je nějaký bazmek na lepší kvalitu ap.). Nebo mi tady rovnou hoďte odkaz na něco, co vyhovuje těmto požadavkům, budu vám strašně vděčná. *pusa*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.08.14 14:03
Piezo mají integrovaný zapalovač takže je jednodušší letlampu za větru zapálit. To jestli to bude v plastu nebo kovové záleží spíš na vás. Důležité je aby to používalo vyměnitelné bombičky camping gaz nebo podobné značky protože jinak to bude jednorázovka, kterou po pár použitích zahodíte, protože se plyn nedá doplnit.
Ohodnoceno: 2x

Od: virus*
Datum: 28.08.14 14:08

Také jsou některé hořáky s "piezem" a některé bez, ovšem vůbec netuším, co to je

Dovolil jsem si okopírovat část z Vašeho dotazu abych mohl lépe reagovat.Tak tedy to "piezo" je zapalovač namontovaný v těle té pistole..nepotřebujete zápalky..je to jako v normálním plynovém zapalovači třeba na cigarety.Jinak k provedení..je jisté,že kovové provedení je jistě trvanlivější a nevyžaduje takovou opatrnost třeba při odložení,ale plast je také spolehlivý-nebál bych se toho.

Jinak na tu pusu..viz Váš smajlík..se těším.

Ps: -byl jsem bohužel až druhý..takže zase nic..ach jo *bzum*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.08.14 14:53

Ta pusa je pro všechny, hamoune!

Ohodnoceno: 1x

Datum: 29.08.14 00:17

To "tesyk"..když já se 1/-nerad dělím,ale hlavně 2/-dnes v době různých přenosných nemocí si tělní tekutiny nerad vyměňuji s každým kdo jde okolo,takže hamounství bych v tom neviděl

Od: matysa
Datum: 29.08.14 08:29

Pro odpověď č.1: Palivo je nějaká kartuše, což, jestli jsem pochopila správně, je jednorázové, ale myslím, že to nevadí. Prý to má výdrž hoření v kuse 3hodiny, takže pohodička, snad.

A jinak děkuji za odpovědi. P.S: Pusa byla pro všechny *vtip*

Datum: 29.08.14 12:24

Nedá mi to..takže jestli je to kartuše,tak je to v pohodě..Díky za pusu

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.