Sedačka vyčistit

Od: Datum: 06.10.14 08:39 odpovědí: 3 změna: 06.10.14 09:36

Dobrý den prosím o radu jak vyčistit čalouněnou sedací soupravu je fakt špinavá máme krbová kamna tak je ta sedačka hodně špinavá nějaký učiný prostředek. Jednou nám jí čistila firma a nic moc. Tak jí chci vyčistit sama.

Poradtě děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lovecrossed*
Datum: 06.10.14 09:13

Nejlepší je právě firma, ale musí dělat hloubkové čištění...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.10.14 09:24
Zdravím. Já mám vyzkoušený prostředek od firmy EVERSTAR, který se jmenuje Star speciál (univerzální čistič koberců, čalounění, textilu...). Stojí do 50 kč. Krbová kamna nemáme, tak u Vás nevím, ale když děti něco "kydnou" na gauč nebo koberec, jde to dobře dolů. Můžete vyzkoušet, ale třeba někdo poradí něco lepšího... ;) M

Od: iv®
Datum: 06.10.14 09:36
Zdravím. Taky mam světlou sedacku. Jediné co se mi osvědčilo byl kýbl, ryzovy kartác a prostredek na čištění. Za me ruzove savo na povrchy. A pak uz jen manuálne dostat veškerou spinu pryc. Mela jsem zapujceny i stroj na hloubkove cištění ale nic moc účinek. Ten kartac byl účinnější.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.