Věděl by někdo? Změna charakteru silnice

Od: Datum: 21.08.14 20:01 odpovědí: 4 změna: 21.08.14 21:13

Dobrý den, na webu obce jsem našla tuto žádost - dotýká se to ulice, která je za námi - věděl by někdo, co by obnášela požadovaná změna?

http://www.mu-klecany.cz/picture/23430


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.08.14 20:29

No jestli jsem dobře pochopil, tak na dalších stránkách je napsané ve které ulici plánují co předělat. Může to znamenat třeba to, že tam bude jezdit víc nebo naopak míň aut, záleží jaká bude ta změna.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: buss
Datum: 21.08.14 20:42

A proč nezvednete telefon a neučiníte dotaz na úřadě, svému zastupiteli? Na co je tam máte? Možná jsou to teď jen účelové komunikace, komunikace nižší třídy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.08.14 20:50
avatar
V podstatě se změni místní účelové komunikace na místní komunikace III . třídy. Obecně by místní komunikace III.tridy měli být lépe udržovány než komunikace účelové, resp. v rozpočtu mají přednost před ucelovymi komunikacemi. Jinak pro vás se nezmění nic. Je to jen papírová změna. Myslím, že se nemusíte bát žádného průtahu ani dálnice, pokud již není zanesena v územním plánu.
Ohodnoceno: 4x
 
Od: flip
Datum: 21.08.14 21:13

Díky moc - právě je to silnice za domem, vede kolem domů a řadovek až k areálu, který je zatím převážně průmyslově využíván. Jezdí tu dost kamionů a nákladních vozů, pozemkově je to rozděleno mezi více majitelů - byl tu hrozný problém zavést i omezení rychlosti na 30km (kterou stejně dodrží 1 z 10..)

Pro Busse - vaše odpověď mi přijde trošku útočná (stejně jako v jiných vláknech, kde tazatele prostě odkážete na obchodní či občanský zákoník..) zastupitele se samozřejmě zeptat mohu, ale našla jsem to tam teď a ptám se proto právě tady, abych si kapku rozšířila obzor. Na hledání na internetu nemám moc času a myslela jsem, že by zde mohl být někdo, kdo se v této problematice orientuje - nepožaduji přesnou odpověď, stačí mi i nasměrování kde hledat a na co si dát pozor. Hezký večer.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.