Jak vyměnit poškozené lamely plovoucí podlahy

Od: Datum: 09.09.14 09:29 odpovědí: 1 změna: 09.09.14 09:38

Dobrý den,

kočka mi převrhla květináč s vodu na plovoucí podlahu v prostředku místnosti. Když jsem přišel z práce už byla podlaha v místě nehody nabobtnalá a po vyschnutí se v této oblasti vyboulila cca 1 - 1,5 cm nad povrch. Poškozeny jsou 3 lamely laminátové podlahy. Naštětí mi z pokládky zbyl celý jden balík s deseti lamelami, které mohu použít na opravu. Jedná se o podlahu vysokou 8mm, imitace bílého dubu o šířce 220mm a délce 800mm. Na netu jsem našel tento návod: http://hobby.idnes.cz/opravu-…090401_173135_hobby-domov_mce , který počítá s vyříznutím lamely a nahrazením novou. Ale zdá se mi poněkud nerealizovatelný vzhledem k faktu, že lamela má typický zámkový systém a nedovedu si představit, jak bych na místo poškozené a vyříznuté lamely vkládal novou. Rád bych se vyhnul nutnosti celou podlahu rozebrat, ale v případě, že nebude jiná možnost, budu muset k tomuto řešení nakonec přistoupit... :/

Víte někdo jak na to?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.09.14 09:38

Dobry den, zalezi jaky mate zamek. Tady presne popisuji, ze zamek lamely budete muset upravit, tj odriznout jednu cast (spodni) a zalepit. Vemte si pred sebe lamelu a zkuste si to predstavit. Jinak budete muset podlahu rozebrat, coz by byl zpusob, ktery by jsem zvolil ja.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.