Jak zalepit plachtu

Od: Datum: 15.08.14 19:54 odpovědí: 3 změna: 30.08.14 06:49

Dobrý večer.Mám originál plachtu od Maunfilda na bazen. Z jedné strany je zelená a zdruhé černá.Docela dost vodu ohřívá.Nyní jsem zjistila,že se začíná rozlepovat.Čím bude nejlepší to lepit?Reklamace by byla asi bezpředmětná,i když jí mám od června letos. Za krátko se začnou bazény likvidovat. Je možné vodu pouštět normálně do zahrady?

JInak jsem vodu zachánila a sehnala jsem i měděný drát,tak jsem zvědavá jak bude fungovat. Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mija*
Datum: 27.08.14 07:40

Dobrý den,to máte plachtu na zakrýváni bazénu?My jsme před 4léty u stejného prodejce plachtu 2krát reklamovali a to úspěšně.Pokud jste ji ovšem nezničili nějakým způsobem sami, tak určitě reklamovat na to máte právo.Prvně se dost vykrucovali a když jsme se nedali tak nám řekli že se na ni podívá jejích reklamační technik a dají nam vědět.Nám se nerozlepovala ve spojích, ale když pršelo tak se voda dostávala do bazénu,nemohli jsme zjistit příčinu. Až když jsme se podívali podrobnějí a proti slunci, tak jsme zjistili že je skoro jak síto misty byla ta folie odloupaná.Vodu vypouštíme do kanalizace ale třeba známi nemají tu možnost tak normálně do zahrady ale opatrně, tak at nevyplavite sousedy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: myska*
Datum: 28.08.14 21:52

Je to plachta na zakrytí bazénu.Už jsem kontaktovala prodejce.Nyní až se bazén bude uklízet tak ji odvezu k reklamaci.Nemáte nějaký fígl na vysušení bazénu s nafukovacím prstencem,aby se uschoval vysušený?Myslím , že to bude náročné.

Od: mija*
Datum: 30.08.14 06:49

Bazén s nafukovacím prstencem nám k naši spokojenosti vydržel deset let až letos jsme ho vyměnili za bazén na pevno,částečně zapuštěny do země.Začal nám unikat prstenec,nemohli jsme najít kde a celé lonské léto jsme dofoukávali tak jsme to vzdali.Tak vám několik rad a svých zkušenosti na správné uskladnění předávám,ale žadný figl asi na to není ..vypustit vodu,my jsme zbytek ze dna co šlo odčerpávali čerpadlem,hlavně si zjistit kdy bude vyhovujici počasí to je důležité, nejlépe slunečno to jde pak samo,protože sluníčko udělá dost práce za vás.Bazén jsme přenesli na suchou trávu nechali částečně oschnout.Očistili a dali vysušít i tu podložku co se dáva pod bazén. No a pak starýma ručníkama nebo nějakýma hadrama co sajou vodu sušili a čistili až do suchá.Při skládani jsme ještě dosušovali bazén zespodu.Složili na polovinu a pak ještě na čtvrtinu,no prostě tak aby vešel do původní krabice.Je to makačka, ale aby bazén několik let vydržel tak to vysušení je nutné.Tak at se vám daří.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.