Jakou interierovou bilou barvu?

Od: Datum: 12.08.14 08:39 odpovědí: 4 změna: 12.08.14 11:53

Zdravim

jakou doporucite bilou interierovou barvu (alternativu k Primalex Polar - s tim jsem zrovna spokojeny nebyl)?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.08.14 10:19

tak to se divím,já měla byt vymalovaný polarem 8 let a pořád nebylo třeba malovat,bílá byla pořád bílái ted v novém jsme použili polar i s tonerem a supr.Jeden pokoj jsme malovali HET klasik a byl bíly jako polar,a tahle značka má taky velkou škálu bílých maleb,tak pokud nechcete Primalex tak bych šla do Het.

doplněno 12.08.14 11:08:

ja mi dělali nová okna,vymalovali ostění standartem a oproti zbytku místnosti co byl polarem to byl hnus*ee*záleží jakou bílou má kdo rád,já raději prosvětlenou.

Ohodnoceno: 0x

Od: martyy1
Datum: 12.08.14 11:03

Já jsem nedávno maloval kuchyň a koupelnu Primalexem Standard a v pohodě.

Datum: 12.08.14 11:05

Standard neni tak bili jako polar, bohuzel vyzkouseno. Malir u nas si omylem vzal i jednu nadobu standardu a dodelaval steny, takze td mame pruhovany pokoj. Kdyz primalex, tak Polar.

Od: marinakjenda
Datum: 12.08.14 11:53

Het Klasik(bělost 95%),Het Klasik Premium (97%),Het Hetlain (96%),pro srovnání Primalex Polar(92%).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.