Jakou barvou vymalovat

Od: Datum: 10.08.14 14:58 odpovědí: 4 změna: 13.08.14 21:36

Dobrý den. Poradíte mi jakou barvou vymalovat nové omýtky v domě? Omítky se natahovali nové- salith, fajnová.Po oškrábaní starých nátěrů na stěnách. A jestli omítky i napenetrovat, nebo ne. Většinou chceme klasickou bílou barvu, někde maximálně nějaká s odstínem.

Dřív jsme používali od Hetu,nebyli špatné, někdo radí i Jupol, ale prý jsou dražší. Primalex nevím, moc se mi nelíbí...není tak bílí jak od hetu. Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.08.14 19:33

Tak nikdo neporadil. Zkusím se zeptat ještě jednou. Uvažuji o barvě od jupolu- clasik, možná gold. Má s ní někdo zkušenosti? A jestli nové stěny napenetrovat nebo ne?

Datum: 13.08.14 19:44
avatar

U nás na novostavbách na nové omítky malíři používají Remal standard.Bez penetrace bílá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: trtr
Datum: 13.08.14 21:36

Zdravím, jj Remal chtěl i náš malíř (je na něj zvyklí) a oproti Primalexu je dost bělejší (pokud srovnám Primalex Plus a Remal). Primalex Standard je tak do spíže či garáže, Polar vyzkoušený nemám.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.08.14 19:45
avatar

Nové omítky napenetrujte, jinak to bude sát jak děcko cecek. Bílá neletí. Značka záleží na Vás, podle mě je to jedno. Nikdo Vám nebude v bytě zkoumat strukturu a složení atomů nátěru.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.