Oprava pračky

Od: Datum: 10.08.14 12:18 odpovědí: 3 změna: 10.08.14 19:27
Ahoj potřebovala bych poradit, jsem bezradná pokazila se nám pračka a na mě tam čeká hora prádla... pokazila se nám dvířka, vypadla z nich pružinka a my ji bohužel nemůžeme napasovat tak jak by měla patřit resp. nevíme, kde by měla patřit. Není tady nějaký opravář praček, který by dal k dispozici servisní manuál (třeba naskenovanou stránku, abychom viděli tu konstrukci dvířek?) nebo nějaký tip, kde by se to dalo sehnat? Máme pračku GODDESS WFA 824 M7S, ale předpokládám, že tohle by mohlo být u většiny praček podobné. Moc děkuju za každou radu
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: 111®
Datum: 10.08.14 13:05

no jak to tam patří, tak aby to drželo zabáček v poloze zavřeno...tedy pokud je to pružina z ovládání otvírání dveří, ale to ste asi museli demontovat celé okno zavírání..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 10.08.14 15:39

Není ještě v záruce? Servis by byl zdarma.

Většina mechanických dílů praček je podobná, zkušený servisní technik jistě bude vědět, jak a kam se pružinka má namontovat aby nevyskočila kdykoliv jindy, naprosto nečekaně by buď dvířka nešla otevřít (do servisu se mnohdy přivážejí pračky plné prádla) nebo by se otevřely. Což není rada kterou čekáte, ale servisů na automatické pračky je dost, jen najít ten pravý a dobrého technika.

Co se konstrukce týká, zkuste se v google podívat na obrázky po zadání klíčového slova

washing machine door lock mechanism

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.14 19:27
avatar

(do servisu se mnohdy přivážejí pračky plné prádla) Probůh ana to rádce přišel kde, to je totálně absolutní nesmysl... v 99% je pračka otevřena na místě.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.