Otevřít deveře

Od: Datum: 29.07.14 17:38 odpovědí: 13 změna: 30.07.14 07:53

dobrý den máte někdo zkušenost?jsou zabouchnuté dveře a z druhé strany je klíč...takže pomocí druhého nejdou otevřít..chci to zkusit sám než zavolám zámečníka..neznáte někdo nějaký fígl jak to otevřít?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.07.14 17:43

pokud nejsou futra vylitá betonem,roztáhnout...pokud není bezpečnostní štítek,sundat a fabku zlomit hasákem...pokud není bezpečnostní fabka,převrtat pod stavítky...vše ostatní už je vyšší liga,takže asi zámečník.jiný přístup do bytu není? od sousedů přes balkon?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.07.14 17:46

Jestli jsou dveře pouze zabouchlé mohlo by se Vám to povést třeba kreditkou nebo jinou méně cennou kartou.

Datum: 29.07.14 17:49

Já měl dokonce kvůli sousedovi, který si zabouchával dveře vcelku pravidelně, nástroj vybroušený z pilky na železo. Stačilo povolit štítek, nástroj nasunout na hranol kliky a otevřít. Dneska se už ale většinou používají bezpečnostní štítky, které povolit zvenku nejdou.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 29.07.14 17:52
S FAB vložkou bude problém. I když máte druhý.
Obyčejný nebo dozický klíč je možné otočit kusem tvrdšího zahnutého drátu.
Pokud je pod dveřmi mezera, podstrčit pod ně hluboko noviny nebo karton, fólii a pod. Něčím tenkým klíčem pootočit a vystrčit ze zámku, aby spadl na ty noviny a pod dveřmi si ho přitáhnout. Někdy je třeba odmontovat prah.
Ohodnoceno: 2x

Od: bmbx®
Datum: 29.07.14 17:56

Pokud nemají bezpečnostní štítek a jsou pouze zabouchlé, tak jdou otevřít po sundání štítku s koulí a pootočením klikou (pod koulí).

Datum: 29.07.14 17:59

to právě nejde ..je to bezpečnostní zámek...vše je přišroubované zevnitř

Od: yyy
Datum: 29.07.14 17:57

... pokud máte mezeru mezi futry a dveřmi, tak se to pokusit "vyháčkovat". Pokud jsou zvenku šroubky na štítku, tak se to pokusit otevřít pomocí pilky na železo upravenou (vystříhnout ze strany, kde se pilka upíná do rámu, drážku širokou 8 mm). Pokud chcete zaexperimentovat, protože to nemám odzkoušené, upilovat špičku FAB klíče o jeden mm. Případně upilovat více, až by se klíč dal otáčet ve fabce.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 29.07.14 18:07

to upilování klíče odzkoušené mám on se sice pak otáčí ale doslova ..takže nepohybuje patkou...pokud je z druhé strany klíč otáčí se to naprázdno...ale už jsem to udělal...vyrobil jsem si z pomocí plechu ..zlepšovák...nahnul jsem to do elka...dveře na horním rohu trochu roztáhnul tím že jsem na ně zatlačil a zasunul to elko mezi futra a dveře a plíšek pak sklouznul až k patce...ještě ten plíšek musí být zabroušený tak aby tam byl takový nájezd a pomalím zlačením dolů zatlačoval patku dovnitř..ale děkuji všem ..mějte se

doplněno 29.07.14 18:13:

ještě..ten plíšek musí být širší než patka a dírka ve futrech aby se to pěkně opřelo a plíšek nezajel do té dírky ve futrech

Datum: 29.07.14 18:09

něco jsem našel,zde,počtěte si - http://temneuzemi.webzdarma.c…jektu/Vniknuti_do_objektu.htm - pokud jsem na to koukal,mohlo by fungovat to upilování špičky klíče. nejsem si ale jistý,jestli otočení nebude bránit ten klíč zevnitř.

doplněno 29.07.14 18:10:

pozdě,už je tam

Datum: 29.07.14 18:28

Klíč z pilky na železo ( 8mm), dva silné šroubováky pro odchlípnutí štítku a pilku propružit směrem do dveří, pro případ, že je čtyřhran kliky zbroušený do kulata v místě pod štítkem. Normální bytovkové dveře jsem takhle otvíral už několikrát a to i s kováním na tři šrouby. Počítejte tak s půlhodinou beznadějě a potom náhlého překvapení... Bezpečnostní dveře budou problém. Tam neporadím.

DEJTE VĚDĚT, JAK TO DOPADLO

Datum: 29.07.14 19:12

Je to oplechované až pod futro?

Datum: 30.07.14 01:57

už jse to tu psal...vyrobil jsem si z pomocí plechu ..zlepšovák...nahnul jsem to do elka...dveře na horním rohu trochu roztáhnul tím že jsem na ně zatlačil a zasunul to elko mezi futra a dveře a plíšek pak sklouznul až k patce...ještě ten plíšek musí být zabroušený tak aby tam byl takový nájezd a pomalím zlačením dolů zatlačoval patku dovnitř..a povedlo se ..mám radost...ale děkuji všem ..mějte se

Datum: 30.07.14 07:53

Prima - šikulka! Další modifikace metody "planžeta".

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.