Jak na SDK podhled - kotvit?

Od: Datum: 27.07.14 21:15 odpovědí: 5 změna: 28.07.14 10:22

Dobrý den, zajímalo by mne, zda, když mám místnost 2x 2,2 m, je nutné kotvit profily do stropu.. Jsou tam totiž jen 2 trámy a zrovna vedou po kraji místnosti. Uprostřed není k čemu kotvit...Děkuji

doplněno 27.07.14 21:30:

ještě připojuji foto a doplňující dotaz - červená čára je místo, kudy povede Uprofil a zelená je místo, kde je dřevěný trám.. Jak by šlo vyřešit? Je asi ,,blbost" přišroubovat profil k trámu, když jde o pracující a křivé dřevo.. Satčily by Uprofily na třech stěnách? Děkuji moc!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 27.07.14 22:57

Profily jen na stenach budou malo. Si zkuste vzit SDK desku a chytit ji v rohu. uvidite, jak se prohne.Normalne pridelejte na tramy desku na stojato a k tomu chytte CD profily.

Ohodnoceno: 0x

Od: yves®
Datum: 28.07.14 09:12

Samozřejmě počítám s tím, že mezi U profily dám C profily... ale jde mi spíš o to připevnění ke dřevu. Stále pracuje a aby pak strop nepraskal..

Od: dree
Datum: 28.07.14 09:22

No, pokud se jedná jen o ten trám, tak bych to neřešil a normálně tam to UD na něj přišrouboval...Zas tak moc se to dřevo, pokud je vysušený a je vsuchu nepohybuje...Pro klid duše bych bych mezi UD a trám dal něco jako těsnění řeba miralon. To USB také není špatné..jenomže přichytávat něco jenom do USB se mi moc osobně nechce...

Ať se daří!

Od: yves®
Datum: 28.07.14 10:05

Co prosím myslíte USB?

Datum: 28.07.14 10:22

Na takto malou místnost vpohodě lze udělat samonosný strop kotvený pouze do stěn.

Vpodstatě se to dělá jako normální sdk stěna ale naležato.

Tady si můžete přečíst podrobnosti.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.